Genel

2019 ŞİDEF’in yılı olacak

Genç, dinamik, yüksek tahsilli başkan kolları sıvadı

Genç, dinamik, yüksek tahsilli başkan kolları sıvadı.

 

İlçesi Şiran’a olan aşkını duyurmak için yanına kendisine inananları da alarak o federasyonu kurdu ve Gümüşhane’ye dedi ki: ‘Ben siyaset yapmayacağım arkadaş!, Ben ayrıştırmayacağım arkadaş! Ben Şiranlıları da; Gümüşhanelileri de kucaklayacağım arkadaş’!

 

İlk anlarda aldığı tepki ‘ayrıştırıyorsun’ noktasında olsa da genç başkan Serkan Kaya popülizm yapmayacağını ilmik, ilmik işleyerek anlattı.

 

Her nefesten, her görüşten Şiranlıyı, Gümüşhaneliyi bu oluşuma inandırarak ‘Şiran Dernekler Federasyonu’nu kurdu.

 

Peki, günümüz koşullarının hele STK ayağında medya önemli değil mi? artık olmazsa olmaz kitlesel iletişim araçlarını ırak tutmak mümkün mü?

İşte tahsilin verdiği avantajla ŞİDEF Başkanı Serkan Kaya ve Yönetim Kurulu, federasyonun tanıtımı için de her koldan sahaya inmeyi amaç edindi.

 

(Küçük bir not; ilerleyen günlerde Başkan Kaya’dan aldığımız ama şimdilik sürpriz kalması gereken pek çok aktivite federasyon çatısı altında Şiranlılarla, Gümüşhanelilerle buluşacak).

 

Devam edelim..

 

İşte federasyonun medya ayağının bir başka hamlesi de 9 Nisan akşamı Anadolu Dernek Tv’de atılıyor..

 

ŞİDEF Başkanı Serkan Kaya ve yönetim kurulu o gece ekran da olacak. Kendisinden edindiğimiz bilgilere göre ŞİDEF’i enine boyuna anlatarak, STK dünyasına taptaze bir başlangıç yapan ŞİDEF hakkındaki bilinmeyenleri günyüzüne çıkaracak.

 

Programın başlangıç saati ise: 21.00

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı