27 Şubat 2015 Cuma
 • Gümüşhane Belediyesi Araç Parkurunu Güçlendiriyor

  Gümüşhane Belediyesi Araç Parkurunu Güçlendiriyor

  Gümüşhane Belediyesi belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere araç filosunu genişletmeye devam ediyor

  25 Eylül 2012 Salı 15:50
  Gümüşhane Belediyesi İşletme Müdürlüğü tarafından 1 adet kombine kanal açma aracı (vidanjör), 1 adet su tankı, 2 adet kar küreme aracı ve 1 adet mobil kaynak aracının ihale yolu ile alınarak belediye araç filosuna katılacağı belirtildi.
  5 adet araç alımı 4734 sayılı kamu ihale kanununun 19. Maddesine göre açık ihale usulü ile 4 Ekim Perşembe günü saat 11.00’da Gümüşhane Belediyesi Meclis Salonunda ihale edilecek.
  Konu ile ilgili açıklama yapan Gümüşhane Belediyesi İşletme Müdürü Çetin Rıza Tanış, “Her geçen gün belediye araç filosunu güçlendirerek çağın gereklerini yerine getiriyoruz. Alacağımız bu 4 araç sayesinde çalışmalarımızı daha hızlı bir şekilde gerçekleştireceğiz. Teknolojiye uygun olarak üretilen bu araçlar bizlere kolaylık sağlayarak belediye hizmetlerinin aksatılmadan yürütülmesine vesile olacak. Araçlar şehrimize uzun yıllar hizmet verecek. Amacımız vatandaşlarımıza en iyi ve hızlı hizmeti en modern şekilde vermektir. Bu anlayışla hizmetlerimize kesintisiz bir şekilde devam edeceğiz. Şehrimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

   Yorumlar

  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

  NAMAZ VAKİTLERİ

  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

  BUGÜN

  BU HAFTA

  BU AY

  SPOR TOTO SÜPER LİG

  Tür seçiniz:

  ZİYARETÇİ DEFTERİ

  Siz de yazmak istemez misiniz?


  demirdöküm demirdöküm servis bosch servis bosch servisi vaillant servis vaillant servisi eca servis ariston servis süsler servis auer servis ariston servis protherm servis ferroli servis epoksi kaplama epoksi boya kaplama epoksi
  hdfilmizlen