Manşet

Emeği Geçenlere Teşekkür

Gümüşhane’nin Köse ilçesinde dört ayrı kurumun açılışı Vali Kamuran Taşbilek tarafından gerçekleştirildi. Vali Taşbilek burada bir süre incelemelerde bulundu.

İlk olarak Köse Tapu Müdürlüğü’nün yeni taşındığı hizmet binasının açılışını gerçekleştiren Vali Taşbilek, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra İlçe Nüfus Müdürlüğü binasının açılışını gerçekleştiren Vali Taşbilek, eski halk eğitimi merkezi binasının yenilenmesi sonrası müstakil binasına kavuşan 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulunun açılışını da yaptı. Vali Taşbilek sınıfları ve diğer tesisleri gezdi.

Son olarak Halk Eğitim Merkezi ve Aydın Doğan Aile Yaşam Merkezinin açılışını yapa Vali Taşbilek, buralarda incelemelerde bulundu.
Vali Taşbilek, ilçede açılışı gerçekleştirilen tüm tesislerde emeği geçenlere teşekkür ederek hayırlı olması temennisinde bulundu ve buralarda çalışacak personelden vatandaşlara güler yüzlü ve kolaylaştırıcı hizmet sunmalarını istedi.

Vali Kamuran Taşbilek, açılış programının ardından Köse Belediyesi tarafından yaptırılan pazar yeri inşaatı ve düğün salonu inşaatlarında da inceledi.

TC Gümüşhane Valiliği

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı