Siyaset

Adalet Partisi Anadoluyu Arşınlıyor

Prof. Dr. Vecdet Öz başkanlığında siyaset yaşamına merhaba diyen ve merhum Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in

Prof. Dr. Vecdet Öz başkanlığında siyaset yaşamına merhaba diyen ve merhum Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vasiyeti ile siyaset sahnesine yeniden kapı açan Adalet Partisi Anadolu’yu arşınlıyor.
Medyanın da ilgisini çeken ve öngörüleriyle önemli başlıkları ülke siyasetinin gündemine taşıyan Prof. Dr. Vecdet Öz’ün talimatıyla kongreler sürecini hızlandıran Adalet Partisi yola Kastamonu’dan başladı.

Genel Başkan Yardımcıları Yaşar Karahan ve Nesimi Özgöz bu amaçla Kastamonu’da bulunurken Genel Başkan Prof. Öz’ün de talimatıyla güçlü bir teşkilat kurarak olası erken seçimde var olduklarını ortaya koymak istiyorlar.


Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Karahan, Adalet Partisi’nin İslam Güçlü önderliğinde hızlıca teşkilatlandığını bu noktada önemli aşamalar kaydettiğini belirterek, ‘’Kastamonu bilindiği üzere Kurtuluş Savaşımızın kilometre taşları arasındadır. Biz de AP olarak bir seferberlik ilan ettik, olası erken seçim de yer almak istiyoruz. Siyasette yeni bir soluk olması artık kaçınılmazdır, iktidarın mevcut kadroları artık bu yükü taşıyamıyorlar işte bu konuda Adalet Partisi yeni bir umut olarak yola çıktı, adeta seferberlik ilan etti, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Nesimi Özgöz ile Kastamonu’dan başlayarak Anadolu arşınlıyoruz. AP’yi anlatıyoruz, güzel izlenimler aldığımız vatandaşlarımızla birlikte inşallah bu süreci tamamlayacağız’’ dedi.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı