Siyaset

Adalet Partisi’nden Karadeniz’de Gövde Gösterisi: Çarşamba

Adalet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Vecdet Öz’ün

Adalet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Vecdet Öz’ün aynı zamanda doğum yeri olan Çarşamba’da Adalet Partisinin İlçe Başkanlığı hizmete girdi,


Partililer açılış ile birlikte ilk kongreyi gerçekleştirdi. Kongreye Genel Başkan Prof. Dr. Vecdet Öz’de katıldı.

Çok sayıda partilinin Çarşamba Orta Mahalle’de gerçekleşen Adalet Partisi Çarşamba İlçe Başkanlığı binası açılışına ilgi gösterdiği görüldü.


Genel Başkan Vecdet Öz burada partililere seslendi. Genel Başkan Öz; konuşmasında AK Parti iktidarına eleştirilerde bulundu.


İşsizlik oranları, dış borç ve ekonomik yapıya ilişkin önemli tespitlerde bulunan Genel Başkan Öz, Adalet Partililerinden destek istedi


Çarşamba ilçesinde AP’nin siyasete başlamasının ardından teşkilatlanmanın giderek hızlı bir şekilde devam etiğini belirten Vecdet Öz, kısa sürede tüm yurt sathında faaliyetlerin giderek artacağını kaydetti.


İktidarın baskın seçim hamlesi olarak değerlendirilen yerli otomobil hamlesine de değinen Öz, “Yerli ve Milli Otomobil olarak tanıtılan araç bir prototipten ibarettir. Bu prototip İtalya’dan bize gönderilmiştir. Daha önce de bu prototip Çin’e gönderilmek istenmiş. Böyle bir durumu milli ve yerli üretim yapacağız diye lanse etmenin doğru olmadığını düşünüyorum. Cumhurbaşkanımızın bu konunun gerçek yüzünü anlatmasının gerektiğine inanıyorum.” görüşünü dile getirdi.

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz, kongre sonunda başkanlığa seçilen Çarşamba İlçe Başkanı Havva Öztürk’e başarı dileklerinde bulundu


Öztürk’ün kadın bir ilçe başkanı olarak önemli işlere imza atacağına güveninin tam olduğunu belirten Öz’e,  Adalet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Havva Öztürk teşekkür ve şükranlarını sundu.

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz ve Adalet Partisi Çarşamba ilçe Başkanı Havva Öztürk parti binasının açılış kurdelesini keserek hizmete açtılar.
 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı