Siyaset

Adalet ve Kalkınma Partisi Torul İlçe Başkanı Osman Karabulut

Partisine destek için İstanbul’a gelecek olan Karabulut, 31 Martta oy kullanmayan

Adalet ve Kalkınma Partisi Torul İlçe Başkanı Osman Karabulut, Ramazan Bayramı sonrası atmosferi daha da fazla ısınacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için tekrarlanacak olan seçimi değerlendirdi.

Partisine destek için İstanbul’a gelecek olan Karabulut, 31 Martta oy kullanmayan birmilyonyediyüzellibin civarındaki partili ve diğer seçmene vurgu yaptı.

Karabulut, ‘Sandığa gitmeyen partililer bu kez adayımız Binali Yıldırım’a destek için gelirse ya da söz konusu rakamın yarısını biz sandığa taşırsak İstanbul’u kazanacağımıza inanıyorum’ dedi.

Avrupa yakasında partisine destek vereceklerini kaydeden Karabulut, ‘Bu kez daha kararlı ve inançlı bir şekilde hareket edeceğiz’ diye konuştu..

 

İLK İKİ AY SEÇİLEN İSİMLER DURGUN BİR GÖRÜNTÜ ÇİZDİLER

Karabulut, Gümüşhane gündemine ilişkin dikkat çeken bir tespitte de bulundu. AK Partili Başkan, ’31 Mart sonrası büyük umutlarla seçilen isimler bana göre ilk iki ayda durgun bir görüntü çizdiler zira verilen sözler bir hayli iddialıydı aslında AK Parti’li belediyelerin Gümüşhane genelinde yaptıkları başta ana belediye olmak üzere ortadadır. İnanıyorum ki biz yine AK Partili belediyeler olarak Gümüşhane’de verdiğimiz sözlerin gereğini yerine getirerek seçmenimizin gönlünü kazanmaya çalışacağız’ ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı