Genel

Afrika’dan Gelen Başarı İle Gurur Kaynağı Oldular

ISONEM Yapı Kimyasalları ve Boya Firması sıva, harç, yalıtım, endüstriyel kimyasallar gibi

ISONEM Yapı Kimyasalları ve Boya Firması sıva, harç, yalıtım, endüstriyel kimyasallar gibi günümüz inşaat ve yapı sektörüyle bütünleşmiş birbirinden önemli ürünlerin hem tanıtımını yaparak hem de piyasaya sürerek ülke ekonomisine kazandırıyor ayrıca yerli ve milli üretim yapan şirket ünvanlıyla gurur kaynağı oluyor.
Çalışanlarının tamamının Türk olduğu şirket 2006 yılından bu yana İzmir Tekeli OSB’deki fabrikasıyla üretim yapıyor.

BİTKİ VE SULARIN BAĞIMLILIĞINI ORTADAN KALDIRDILAR
Bu başlık bile haberin detayını ilginç ve şaşılası hale getirebiliyor. ISONEM Yapı Kimyasalları ve Boya Firması tarımda su ve sulama zorluğu içerisinde bulunan Afrika ve Arap ülkelerinde su tutan Polimer geliştirerek bitki ve suların suya olan ihtiyacını ortadan kaldırdı.
Şirketin bu düşünceden yola çıkarak ortaya koyduğu bir başka başarı ise çöllerde, vaha, bahçe ve yeşil alanlar oluşturması oldu.

AFRİKA’DAN GELEN BAŞARI İLE GURUR KAYNAĞI OLDU
ISONEM SIN OUT isimli sivrisinek kovucu boya üretimi ile dünyanın gündemine oturan ISONEM Yapı Kimyasalları ve Boya Firması Nijerya Büyükelçiliği tarafından resepsiyona davet edilerek ayrıca ülkemiz adına da onur kaynağı oldular.

KONUTLARDA YÜZDE KIRK ISI TASARRUFU
ISONEM Yapı Kimyasalları ve Boya Firmasının üzerinde durduğu en önemli konu binalardaki ısı verimliliği konusudur. Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Kurt, ISONEM THERMAL PAINT ısı yalıtım boyası ile konutlarda yüzde kırka varan ısı ve enerji tasarrufu sağladı.

ŞİRKET FARKINDALIK OUŞTURACAK ŞAŞILASI HİZMETLERİ YAPMAYA DEVAM EDECEK
Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Kut’un bu konudaki açıklamaları ise ilginç ve iddialı.
‘’Dünya genelinde şirket olarak dudak uçuklatacak bir şekilde yine sahnede olacağız. Bunu birinci olarak rekabetle, ikincisi genç beyinlere önem vererek üçüncü durumda ise yapı kimyasallarında sektörün microsoft’u olma adına yapacağız’’

ISONEM Yapı Kimyasalları ve Boya Firmasının Marmara Bölge Dağıtımını ve Nanotek Genel Müdürlüğünü Gürkan Karaca yürütüyor.
Gürkan Karaca’nın bu noktada öne çıkan bir özelliği de bugüne kadar önerdiği tüm ürünlerde kendisini haklı çıkartan, güven veren, memnuniyet getiren ISONEM Yapı Kimyasalları ve Boya Şirketinin kaliteli işler yaptığını göstermesidir.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı