Manşet

AP Kastamonu Kongreleri Devam Ediyor

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Adalet Partisi Kastamonu’da teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor.

Genel Başkan Yardımcısı Nesimi Özgöz’ün Gümüşhane’den sonraki durağı bu kez Kastamonu oldu. Burada İl Başkanı Nevzat Özdemir tarafından karşılanan Özgöz, partililerle birlikte kongreler için kolları sıvadı.

Genel Başkan Yardımcısı Nesimi Özgöz, İnebolu, Küre, Doğanyurt, merkez, Bozkurt, Ağlı, Çatalzeytin ilçe kongrelerinin ardından Tunceli Ovacık ilçesine hareket edecek.

İl Başkanı Nevzat Özdemir ise yıllardır AP, Doğruyol çizgisinde siyaset yapmış bir isim olarak kaldıkları yerden hizmete devam ettiklerini söyledi.

Özdemir, ‘Kastamonu bu bakımdan önemli bir konumdadır. AP’sine olan ilgi ise her zamankinden yüksektir. Elbette bugünkü koşullar altında bizlerde partimizi ileriye taşımak istiyoruz. Partimizin geçmişini anlatmaya gerek yoktur. Efsane genel başkanımız merhum cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel’den sonra bayrağı bugün genel başkanımız sayın Vecdet Öz beyefendi devralmıştır, AP’sinin yeri ise gazi meclistir. Kastamonu bu mesajı bizlere vermektedir, inşallah sayın genel başkan yardımcımız Nesimi Özgöz beyle birlikte buradaki il ve ilçe kongrelerimizi tamamlayarak güçlü bir şekilde siyasete devam edeceğiz’ dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı