Manşet

Bahçelievler Başkan Batı’ya Emanet

Son dönemde pek çok kesim tarafından dikkatle takip edilen Adalet Partisi İstanbul’da çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Partililer bu kez Bahçelievler ilçesinde kurulan ilçe başkanlığını ziyaret ederek Başkan Giray Batı’ya başarı dileklerini ilettiler.
Genel Başkan Yardımcıları Yaşar Karahan, İslam Güçlü, GİK Üyesi Hüseyin Nişan, Adalet Partisi İstanbul İl Başkanı Sedat Gür, bölgenin saygın siyasetçilerinden son yerel seçimde Bahçelievler belediye başkan adayı olan Galip Karayiğit, Demokrat Parti Bahçelievler Eski İlçe Başkanı Ayhan Yıldız, Kadın Kolları Eski Başkanı Ayşe Ağca, Gençlik Kolları Eski Başkanı Faruk Baştimur ve Gökhan Gültekin’de ziyarette yer aldı.
İstanbul’un en önemli bölgelerinden bir tanesi olan Bahçelievler’in güçlü bir isme teslim edildiğini belirten Adalet Partililer, Başkan Batı’nın başarılı çalışmalara imza atacağı yönünde görüş bildirdiler.

Edinilen bilgiye göre Adalet Partisine Genel Başkan Prof. Dr. Vecdet Öz’ün de yer alacağı geniş kapsamlı bir katılım töreni düzenleneceği ifade edildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı