Genel

Başkan Kaya’dan Başkan Genç’e anlamlı hediye

Şiran Dernekler Federasyonu, Sarıyer Belediye Başkanı Genç’i ziyaret etti

Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) Yönetim Kurulu üyeleri üçüncü kez Sarıyer Belediye başkanlık koltuğuna oturan hemşerimiz Şükrü Genç’i ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ dedi.

Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) Genel Başkanı Serkan Kaya ve yönetim kurulu üyelerinin yaptığı ziyaretten memnuniyet duyduğunu söyleyen Başkan Genç; ”Şiran Dernekler Federasyonu, Kelkit vadisinin değer verdiğim STK’larından biridir. Genç başkan ve ekibi başarılı çalışmalara imza atıyor. Bizlere de buna destek olmak düşer. İnşallah bu sene Şiran Sempozyumunu hep beraber yaparız. Ben nazik ziyaretleri için ŞİDEF Yönetim kuruluna teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Ziyaret sonu sıcak karşılamasından ötürü Şükrü Genç’e teşekkür eden ŞİDEF Genel Başkanı Serkan Kaya, yönetim kurulu üyeleri ile Başkana Çakırkaya Manastarı tablosu hediye etti.

ŞİDEF daha sonra Sarıyer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Şiran Alıç  Gülcan Özdemir Balcı’yı ziyaret ederek, ŞİDEF ve Şiran’a dair sohbet ettiler.

Ziyarete ŞİDEF Yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Nizamettin Günel’de eşlik etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı