Spor

Başkan mesajı verdi

Gümüşhanespor Başkanı Yunus Emre Durmuş’tan anlamlı hareket

Gümüşhanespor Başkanı Yunus Emre Durmuş’tan anlamlı hareket. ‘Kulübe küsmüş dargın uzak kalmış eski yeni hangi değerimiz varsa bir araya getireceğiz, barıştıracağız’.
Başkanlık görevi sonrası GÜNDOĞUMU’nun sorularını yanıtlayan Durmuş, merakla beklenen teknik adam sorununu Cuma günü itibarıyla çözeceklerini söyledi.
Gümüşhanespor kongresini camiaya uygun, tarafların saygı, sevgi ve uzlaşı zemini içerisinde gerçekleştirdiklerini belirten Durmuş, teknik adam konusuna değindi. Durmuş, ‘Görüştüğümüz bazı isimler var, saygın Türkiye’de bilinen takıma yararlı olabilecek isimler bu isimler. Çarşamba akşamı yeniden toplandıktan sonra Cuma günü anlaşacağımız teknik adamı Gümüşhane’ye getirip imza attıracağız’ dedi.
Başkan Durmuş, oyuncuların alacaklarına ilişkin sorunu çözeceklerini belirtirken İstanbul’da canlı olarak yayınlanacak programla büyük bir gece düzenlemek istediklerini söyledi.
Başkan Durmuş, camiaya seslenirken, ‘Kulübe dargın uzak kalmış eski yeni hangi değerimiz varsa bir araya getireceğiz, yeniden barıştıracağız’ diye konuştu.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı