Yerel

Başkan Söğüt’ten ortak akıl vurgusu

Belediye Başkanlığı görevine başladığı günden beri pozitif söylemlerle dikkat çeken Şener Söğüt

Belediye Başkanlığı görevine başladığı günden beri pozitif söylemlerle dikkat çeken Şener Söğüt bu kez ortak akıl vurgusu yaptı
Başkan Söğüt ilçeyi birlikte yönetmek istediklerini ifade etti.
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, vatandaşlarla sohbetinde ‘ortak akıl’ vurgusu yaptı, “Projelerimiz ve yatırımlarımızla şehrimizi daha da yaşanılabilir bir seviyeye taşıyacağız. Bunu da ortak akıl ile birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.

“Körfez’i yarınlara birlikte hazırlayacağız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Hacı Osman Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Halk Meclisi Toplantısı öncesinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Şener Söğüt, Körfez’i daha da yaşanabilir bir ilçe haline getirmek adına yola çıktıklarını belirterek, “Düşüncemiz, derdimiz, gayretimiz sadece şehrimize ve hemşerilerimize hizmettir. Hizmeti de birlikte, ortak akıl ile gerçekleştireceğiz” dedi.

BİRLİKTE HAZIRLADIK

Körfez Belediyesi olarak 5 yıllık stratejik planı hazırladıklarını belirten Başkan Şener Söğüt, “Körfez’de hayata geçireceğimiz çalışmalar için yol haritamızı belirledik. 2020-2024 Stratejik Plan ve 2020 Performans Programı hazırlanırken azami dikkat gösterdik. İç ve dış paydaşlarımızın, muhtarlarımızın anketler aracılığıyla fikirlerini aldık. Vatandaşlarımızın da görüşlerini alarak bölgelerin ihtiyaçlarına göre çalışma gerçekleştirdik.

5 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Bölge için en önemli yatırımlardan biri Hacı Osman ile İlimtepe’yi bağlayan yoldu. Büyükşehir Belediyemiz bu konuda çalışma başlattı, asfalt hazırlığı devam ediyor. 5 milyon liralık bir iş. 8 metre genişliğinde 5 kilometre uzunluğunda bir yol. Kalıcı konutlara kadar devam edecek bir proje” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı