Yerel

Başkanlık koltuğuna 7. sınıf öğrencisi Sansu oturdu

Bayburt Ortaokulu 7.sınıf öğrencisi Aslı Sansu ile 5. sınıf öğrencileri

Bayburt Ortaokulu 7.sınıf öğrencisi Aslı Sansu ile 5.  sınıf öğrencileri Arif Emre Aslan ve Zeynep Şevval Öztürk öğretmenleriyle birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci’yi ziyaret ettiler.
Geleceğimizin Umudu Çocukları Ağırlamaktan Mutluluk Duyuyoruz
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Pekmezci geleceğimizin umudu çocukları ağırlamaktan mutlu olduklarını söyleyerek “Sizlere bugünü armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına ve bu Cumhuriyeti kuranlara minnet duygularıyla bağlıyız. Dünya’da ilk defa bir çocuk bayramını sizlere armağan eden Atatürk’ümüzü de bugün yâd ediyoruz.  İfadelerini kullandı.  
Başkan 7. Sınıf Öğrencisi Aslı Sansu Oldu
Daha sonra 7. Sınıf öğrencisi Aslı Sansu Başkanımız Hükmü Pekmezci’den makamı devraldı. 5.  sınıf öğrencileri Arif Emre Aslan ve Zeynep Şevval Öztürk ise başkan yardımcısı oldu.  Makamı devraldıktan sonra Bayburt’la ilgili yapacaklarını paylaşan Aslı Sansu dolmuşlar, kaldırımlardaki esnaf tezgahları, çocuk parkları, okul güvenliği, Çanakkale, İstanbul ve Ankara kültür gezileri ile alakalı çalışmalar yapacağını söyledi. 
Ziyaretin sonunda Başkan Pekmezci ve Belediye Başkan Yardımcısı Süreyya Türkmenli misafirlere kitap hediye etti.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı