Spor

Bir Tek Dileğimiz Var

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’i

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’i Gümüşhanespor Teknik Direktörü Fatih Akyel ve takım kaptanı M. Menderes Önkuzu ziyaret etti.
Rektörlük makamındaki ziyarette Teknik Direktör Fatih Akyel tarafından Rektör Zeybek’e üzerinde isminin yazılı olduğu 29 numaralı Gümüşhanespor forması hediye etti


Verilen hediyeden dolayı duygulandığını dile getiren Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren hem Gümüşhanemize hem de Gümüşhanesporumuza her fırsatta desteğimizi dile getirdik. Gümüşhane Üniversitesi olarak Gümüşhanesporumuzun başarılı olması için her zaman yanında ve destekçisi olacağız. Bir tek dileğimiz var, o da Gümüşhanesporun başarılı olması. İnanıyorum ki Gümüşhanespor Teknik Direktör Fatih Akyel yönetiminde ilerleyen zamanlarda yapacağı maçlarda seri galibiyetler alacaktır. Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Akyel ve takım kaptanımız M. Menderes Önkuzu’nun bu nezaket ziyareti ve hediyesi bizleri ayrıca onore etti. Kendisine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. En kısa zamanda bir iade-i ziyaret gerçekleştirip takıma desteğimizi tekrar dile getireceğiz” açıklamasında bulundu..

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı