GenelManşet

Bodrumlular Bu Tada Bayılıyor: Keyfi Kebap Ciğercim

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Damak tadına düşkün Bodrumlular, kebap ve ciğer çeşitlerini hiç bu kadar güzel tatmamıştı çünkü genç bir işletmeci olan Murat Öden tam 20 yıldır restaurant sektöründe uğraş veriyor ve işte bu eşsiz lezzetli kebap ve ciğerleri geçmiş tecrübesine dayanarak müşterilerinin beğenisine sunuyor.


*

Bodrum ilçesine yolu düşenler Cevat Şakir Mahallesi, Turgutreis Caddesi no. 273/1 adresinde bulunan meşhur KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’e uğradıklarında ciğere, kebaba ve et çeşitlerine dair tüm seçkin lezzetlere ulaşabileceklerdir.

*

Bu mekâna yani KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’e uğrayan her müşteri bizzat görecektir ki, kesinlikle servis edilen lezzetlerin her birinden kesinlikle memnun kalacak ve dostlarına da tavsiye edeceklerdir.
KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’den kesinlikle memnun kalacağınız nokta adından da anlaşılacağı üzere başta hijyen kurallarına verdiği önem titiz işçilik, uğraş ve ustasına özgü pişirme tekniğidir.

*

PEKİ KEYFİ KEBAP CİĞERCİM NEDEN AYRICALIKLI BİR MEKAN
Ciğer konusunda hassas olan kimi insanlar bu yiyeceği tattıklarında ağızlarında bir garip his oluşturduğunu ya da tadını kötü bulduğunu ifade edebilmektedirler.
Buna karşılık kimi insanlarda sabah kahvaltısında şaşırtıcı bir iştahla birkaç porsiyon ciğeri afiyetle tadabilmektedirler.

*

Bu birbirine zıt iki benzetmeden anlaşılacağı üzere yani ciğeri sevme ya da sevmeme hususunda iki uç nokta bulunmaktadır. Dolayısıyla ciğeri çok seversiniz ya da hiç sevmezsiniz.
Buradaki en önemli etmen ise ciğeri sevip sevmediğinize kanıt ilk ciğer tatma deneyiminin nasıl yaşadığı durumudur.

*

Bu durumu daha iyi izah edebilmek için şimdi sizi KEYFİ KEBAP CİĞERCİM gibi işin ehli bir kebapçıya götürmek istiyoruz. Çünkü Fevzi Usta’nın tezgâhından çıkan ciğerlerin lezzeti, kokusu hiç bir mekanda bu işi yapan yerde bulunmamaktadır. Ayrıcalık ise tadı ve baharatının şahane olmasıdır. Tercihen yanına isteyeceğiniz yayık ayran eşliğinde önünüze servis edilen ciğerleri tadına doyum olmayan hale getirecektir..

*

KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’de karşılaşacağınız bir başka önemli hatırlatma ise masanıza gelecek olan mekâna özgü acılı ezmenin servis ediliş şeklidir. Masanız ayrıca yağlı ekmeklerle de donatılacak ciğer ve kebap tadımı sizleri dayanılmaz bir lezzet yolculuğuna çıkaracaktır.

*

Ayrıca servisin sunum şekli iştah açmakta, ayağınıza gelen hizmet güler yüzlü personelinin ilgisiyle KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’de ciğere olan bakış açısınıda değiştirecektir.

*

Mekânın kendine özgü tasarımı, çalışan personelin profesyonel hizmet anlayışı ve tabi ki ciğerin lezzeti KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’de mekânın kendine özgü tasarımı dikkat çekiyor, çalışan personel ise tam bir profesyonel anlayış içerisinde sizleri karşılıyor ve de hizmet veriyor. Burada pişen ciğerin ve kebaplar KEYFİ KEBAP ve CİĞERCİM’i tabi ki rakipsiz kılıyor.

*

KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’de geç saatlere kadar da hizmet verebilmektedir. Biz her zaman diyoruz ki tüm bu güzellikleri, profesyonelliği, mükemmel hizmeti, unutamayacağınız bir ciğer lezzeti keyfini ayrıca dostlarınıza da tavsiye edeceğiniz KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’e mutlaka uğramalısınız…

*

KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’de dışarıya paket servisi de bulunmaktadır.
0 (252) 313 70 68 – 0 (536) 241 20 99’dan KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’e ulaşabilirsiniz, siparişleriniz anında adresinize gönderilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı