Manşet

Bu kez Gümüşhanedeler: Söz de Değil Öz de Hizmet

Koronavirüs vakalarının yeniden artışa geçtiği şu günlerde Şiran Dernekler Federasyonu da boş durmadı.
Federasyon yönetimi, Şiran Devlet Hastanesi’ne ve Covid 19 nedeniyle karantinaya alınan Erenkaya mahallesine maske ve dezenfektan yardımında bulundu.

Şiran Devlet Hastanesi Dr. Yasin Baki Baydaş ve Hastane Müdürü Sedat Koyunoğlu’nu ziyaret eden yönetim, beraberinde getirdikleri maske ve dezenfektasyon malzemelerini teslim etti.
ŞİDEF Genel Sekreteri Nurullah Kara; ‘’ŞİDEF olarak ülke, il ve ilçemizi ilgilendiren konularda gerekli hassasiyeti göstermeyi daima görev saydık. Covid 19 vakalarının maalesef Gümüşhane ve Şiran’da arttığını duyar duymaz harekete geçerek gerekli adımları attık. Erenkaya mahallemizin vakalardan ötürü karantinaya alındığını takip ettik. ŞİDEF Yönetimi olarak bu konuya duyarlılık adına Şiran Devlet Hastanemize ve Erenkaya mahallemizde maske ile dezenfektan katkısında bulunduk. İnşallah maske ve hijyen konusunda Şiranlılar ve Gümüşhane çok daha duyarlı olur ve bu belada ülke olarak bir an evvel kurtuluruz. Genel Başkanımız Serkan Kaya’ya, yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederiz” dedi.

Şiran Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yasin Baki Baydaş, Hastane Müdürü Sedat Koyunoğlu ve Erenkaya sakinleri ŞİDEF’e duyarlı davranışından ötürü teşekkür etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı