Manşet

Cemil Tanguroğlu Yaptı Erzincanlılar Çok Beğendi

Gümüşhaneli İş insanı Cemil Tanguroğlu’nun Türkiye’de ve Dünyada ilk ve tek olarak başlattığı Akıllı İnek Projesi

Gümüşhaneli İş insanı Cemil Tanguroğlu’nun Türkiye’de ve Dünyada ilk ve tek olarak başlattığı Akıllı İnek Projesi bu kez Erzincan Tanıtım Günlerinde görücüye çıktı.


Maltepe’de düzenlenen Tanıtım Günleri’nin üçüncü gününde Erzincan Valisi Ali Arsan, Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Beşiktaş Belediye Başkanı Ali Rıza Akpolat, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, AK Parti Erzincan Milletvekili Burhan Çakır tarafından dikkatle incelenen Akıllı İnek Projesi özelikle organik süt ve ayranı özellikle çocuklara yeniden sevdirmeyi hedefliyor.


Gelecek hafta Erzincan’dan start verecek proje kola ve gazlı içecek sektörüyle tatlı bir rekabete de girecek.
İş insanı Cemil Tanguroğlu Erzincan Valisi Ali Arslan’ın özel davetiyle Akıllı İneği tanıtım günlerine taşıdıklarını belirterek, Vali Arslan’ın proje için takipçisi olacaklarını ifade ettiğini söyledi.


Moo Grup Koordinatörü Hakan Kömürcüoğlu’nun Akıllı İnek Projesini merakla inceleyen protokol ve vatandaşlara sunumu da büyük beğeni topladı.


Akıllı İnek Projesi beş yıllık AR – GE sonucu vatandaşın beğenisine sunulurken tüm Türkiye’de boy göstermeyi hedefliyor. 

 


İş insanı Cemil Tanguroğlu bu noktada hemen hemen tüm imkânları da seferber etmiş durumda. Başta çocuklar olmak üzere hastaneler, askeri birlikler, valilikler, kamu kuruluşları, cadde ve köşebaşları, Akıllı İnek Projesinin sürdürülebilme olasılığı adına öncelik olarak kaydedildi.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı