Siyaset

CHP’li milletvekilleri Gümüşhane’de

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekilleri Turan Aydoğan

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekilleri Turan Aydoğan, Ali Şeker, Hatay Milletvekili Serkan Topal, Sivas Milletvekili Ulaş Karasu Genel Merkezin talimatları doğrultusunda Gümüşhane’yi ziyaret ederek parti yönetimi ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

Ziyaret dönüşü GÜNDOĞUMU’na açıklamalarda bulunan Aydoğan, şunları kaydetti:

‘Parti olarak belli bir oy oranının altında olan bölgelere CHP Genel Merkezinin talimatıyla ziyaretlerde bulunduk. Sayın Ali Şeker ve ben Kürtün, Torul ilçelerini Sayın Ulaş Karasu ve Sayın Serkan Topal’da Şiran, Kelkit ilçelerini ziyaret ederek Gümüşhane’de buluştuk. 2023 ya da daha erken bir seçim döneminde biz hem Gümüşhane’de milletvekili çıkarmak hem de artık CHP’yi iktidara taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son derece faydalı, yararlı ve vatandaşlarımızı da dinleyerek eksik noktaları tespit ederek ayrıca genel merkezimizle paylaşmak suretiyle bu ziyaretlerimizdeki bilgilerimizi paylaşacağız’’

GÜMÜŞHANEDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI SIKINTIDA

Gümüşhane’de yaptıkları gözlemlerden de söz eden Aydoğan belediye başkanlığının sıkıntıda olduğunu ancak muhalif milletvekili olarak bu konuda yorum yapmayacağını ifade etti. Aydoğan, ‘’Umarım sıkıntı çabuk çözülür ancak biz CHP olarak 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Gümüşhane’yi CHP yönetimiyle buluşturmak istiyoruz. Halkın iktidarını kurarak halka hizmet ederek hem iktidarda hem de yerel de CHP için geliyoruz’ diye konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı