Siyaset

Değişim olacak mı?

Kurucu Üyeden çok önemli tespitler

Yüksek Seçim Kurulu’nun vereceği İstanbul kararı merakla beklenmeye devam edilirken AK Parti teşkilatlarında beklenen muhtemel değişiklikler konuşulmaya devam ediliyor.

Bu muhtemel değişimler arasında Gümüşhane şehrinin de yer alıp almayacağı yine kulaktan kulağa fısıldanıyor.

AK Parti Ümraniye Kurucu, Belediye Başkanlığı Meclis Eski Üyesi Hüseyim Eren, bu yöndeki soruya çok çarpıcı bir yanıt verdi. Eren, ‘Değişim olur mu olmaz mı bunu bilemem. Burada ifade edebileceğimiz tek şey teşkilatların her bir biriminde çalışanıyla, siyasetçisiyle ve onu tamamlayan unsurlaruyla daima uyumlu olması gerekliliğidir. AK Parti 17 yıldır başarıyı böyle yakalamıştır. Sayın Cumhurbaşkanımızın vereceği kararında bu yönde olacağını düşünmekteyiz. Kaldı ki yaşadığım şehir de İstanbul’da bunu başararak önemli hizmetler verdik’ diye konuştu.

 

SEÇİM  YENİLENMELİ

Eren, İstanbul’da bekleyen önemli projelerin varlığına inandıklarını belirtirken, ‘Bu bakımdan ben seçimlerin yenilenmesi gerektiği kanısındayım, Seçim yenilenmelidir’ dedi. 

Eren, ayrıca yaşamını kaybeden Diyanet İşleri Eski Başkanı Lütfü Doğan’ın eşine de Allah’tan rahmet, Doğan ailesine de başsağlığı diledi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı