Siyaset

Demokrasi için yanınızdayız

Adalet Partisi, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu il binasında ziyaret etti

 

Adalet Partisi, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu il binasında ziyaret etti
Adalet Partisi Başkanlık Divanı’nın almış olduğu Ekrem İmamoğlu’na destek kararı sonucu Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İslam Güçlü’nün organize ettiği ziyaret programı çerçevesinde Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Karahan başkanlığında partililer CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu ziyaret ettiler.
Filiz Erdoğdu, Nurettin Danışman, İskender Hancı, Genel Başkan Yardımcısı Nesimi Özgöz, Akın Öge ve Adalet Partisi İstanbul İl Başkanı Müge Boncukçu, Beyoğlu İlçe Başkanı Kaan Şahin, Zeytinburnu İlçe Başkanı Abdullah Samancı, Fatih İlçe Başkanı Kemal Taş, Avcılar İlçe Başkanı İlker Çalışlar, Küçükçekmece İlçe Başkanı Fevzi Bülbül’de ziyarette yer alana isimler oldu.

DEMOKRASİ İÇİN YANINIZDAYIZ
Ziyaretin ardından parti tarafından yapılan açıklama ise şöyle:
31 Mart seçimlerinde olan desteğimizi daha da güçlendirerek, daha çok çalışarak 23 Haziran seçimlerinde ‘DEMOKRASİ İÇİN YANINDAYIZ’ sloganıyla ve her şey çok daha güzel olması için Adalet Partisi, Türkiye genelindeki teşkilatlarıyla İstanbul üzerindeki yaşayan eş dost akrabalarıyla beraber 40 gün boyunca beraber yürüyeceğimizi beyan ederiz’.

Heyete teşekkür eden CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’da ziyaret sırasında Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirerek destekleri için teşekkürlerini sundu.
AP Genel Başkanı Prof. Dr. Öz’de, İl Başkanı Kaftancı’ya, ‘her şey çok iyi olacak Allah bu milletin sizlerin ve bizlerin yardımcısı olsun’ dileklerini ileti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı