Yerel

Destek olmadan başarı olmaz

65 yıl aradan sonra 3.lige yükselen Kelkit Belediye Hürriyetspor, yeni sezon öncesi arayışlarını sürdürüyor

65 yıl aradan sonra 3.lige yükselen Kelkit Belediye Hürriyetspor, yeni sezon öncesi arayışlarını sürdürüyor.

Başkan Yaşar Nas, kulübün başarılı olabilmesi için desteğin şart olduğunu açıklarken, 27 Mayıs tarihinde çıkacak yönetim kararının kulübün geleceğine ilişkin bilinmeyen tüm sorulara yanıt vereceğini söyledi.

Kulübün ismi içerisinde yer alan ‘Hürriyet’ sözcüğünün kaldırılıp kaldırılmayacağı yönündeki iddialara yanıt veren Nas, ‘Sayın Aydın Doğan, 88 – 89 sezonunda bu kulübe destek verdi, şimdi Hürriyet ismi bir başka işadamının elinde. Kalsın diyen de var, kalmasın diyen de oturup karar vereceğiz. Bir çıkış yolu bulmaya çalışacağız’ dedi.

ONURSAL BAŞKAN YANLIŞ ANLAŞILDI

Kulübün onursal başkanı Murat Aydın’ın ifadelerinin yanlış anlaşıldığını da belirten Nas, ‘Sayın başkanın Sayın Aydın Doğan’ın şahsı ile ilgili bir söylemi yok, ifadeler doğru okunmalı, Aydın Doğan bizim değerimizdir, bu kulübe büyük katkısı olmuştur’ diye konuştu.

 

ULUSAN’LA DEVAM

Başkan Nas, Antrenör Ulaş Ulusan’la devam kararı aldıklarını da sözlerine ekledi.

11 OYUNCU İLE GÖRÜŞME

Kadronun korunacağına işaret eden Nas, ‘Hocamız bir yol haritası gösterecektir. 11 oyuncu ile oturup konuşacağız’ ifadelerini kulandı

DESTEK OLMADAN BAŞARI OLMAZ

Başarı için desteğin şart olduğunu belirten Nas, ‘İlçede bir durgunluk var, aslında her şey gelip desteğe kalıyor. Destek olmadan başarı olmaz. Şimdiki adı sponsor. Yeni bir lig, yeni bir mücadele bu işler kolay değil, bizim hedefimiz lig de kalıcı olmak ama şu ana kadar nedir, ne yapıyorsunuz, neredesiniz diyen de olmadı. Bu kulüp sonuçta Gümüşhane’yi temsil edecek’ dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı