Genel

Gümüşhane’de Bayrak Asma Kültürü Canlı Tutulacak

Sosyal sorumluluk alanında yürüttüğü önemli çalışmalara devam eden

Sosyal sorumluluk alanında  yürüttüğü önemli çalışmalara devam eden Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO), Gümüşhane şehir merkezinde gerçekleştirmiş olduğu Bayrak Projesinin ardından bu yılda Torul, Kürtün ilçeleri ile Özkürtün Beldesindeki tüm işyerlerini Türk Bayrakları ile donattı.


Yürüttükleri proje kapsamında Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odasının görev alanı içerisinde yer alan tüm işletmeleri ve işyerlerini bayraklarla donatmak hedefiyle yola çıktıklarını belirten GTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay,  ‘Amacımız bayrak asma kültürümüzü canlı tutarak daha pratik hale getirmek ve şehrimize farklı bir güzellik sağlamaktı.

Yaptığımız çalışma sonucunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu daha büyük yaşamak için ilçeler ve beldelerde tüm işyerlerimizi Türk  bayrağı ile  donattık. İşyerlerimizin duvarlarına monte ettiğimiz asma aparatı ile isteğiniz an bayrağı çıkarıp asabiliyorsunuz. Bu da bizlere daha pratik olmayı ve kullanılabilirlik açısından daha uzun ömürlü olmayı sağladı. Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu projemizde bizlere destek veren, Torul Belediye Başkanımız Evrim Özdemir’e Kürtün Belediye Başkanımız Enver Şen’e Kürtün Kaymakamımız Mehmet Göze’ye, Özkürtün Belediye Başkanımız Yakup Turgut’a ve tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası olarak  yine herkesin gururla ve zevkle katıldığı bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz‘’ ifadelerini kullandı.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı