Manşet

Gümüşhane’de Destekleme ve Yetiştirme Kursları Devam Ediyor

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan yaz döneminde, Türk Telekom Fen Lisesi, Gümüşhane Lisesi ve Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesinde düzenlenen destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret etti.


Okulların fiziki ortamlarında incelemelerde bulunan Müdür Seydi Doğan, okul müdürlerinden, destekleme ve yetiştirme kurslarını başta olmak üzere yürütülen çalışmalar ve 2020-2021 eğitim öğretim yılı hazırlıklarına dair bilgiler aldı.

12. sınıfa geçen öğrencilere destekleme yetiştirme kurslarının verildiği sınıfları da ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencileri çalışmalarını yerinde gözlemleme fırsatı buldu.
Sınıfları ziyaretinde öğretmen ve öğrencilerle kısa sohbetlerde bulunan Müdür Seydi Doğan; ‘Milli Eğitim Bakanlığımızın ücretsiz destekleme ve yetiştirme kursları 27 Temmuz 2020 tarihinde başlamış olup 28 Ağustos’ta sona erecek kurslar salgınla mücadele kurallarına uygun olarak gerçekleştiriliyor. Sınıfların sürekli temizlendiği, havalandırıldığı ve öğrencilerimizin ateşleri ölçülüp, dezenfeksiyon uygulaması yapıldıktan sonra sınıflarına giriyorlar’. dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı