Manşet

Gümüşhane Ayrıcalığı

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Tüm Bürokrat ve İşinsanları Federasyonu Kadıköy’de toplandı.
2013 yılından bugüne faaliyet gösteren federasyonun yönetiminde Gümüşhane Dernekler Federasyonu Eski Genel Başkanı Tahsin Söğüt’te yer alacak


Validebağ Öğretmenevi’nde Genel Başkan Mehmet Hüsrev başkanlığında yapılan toplantı da gündem maddesi pandemi süreci ile ilgili olarak bugüne kadar yapılan çalışmalar ve sonrasında alınması gereken tedbirler masaya yatırıldı.
Konuyla ilgili olarak sunumu Sancaktepe Şehit Prof. Dr. ilhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Nurettin Yiğit gerçekleştirdi.
Toplantının ardından değerlendirmelerde bulunan Gümüşhane Dernekler Federasyonu Eski Genel Başkanı Tahsin Söğüt, Gümüşhane kanadından da kasım ayında yapılacak kongrede delege istendiğini kendisinin de yönetim kurulunda yer alacağını kaydetti


Teklifin federasyon yönetiminden geldiğini belirten Söğüt, Gümüşhanelilerin İstanbul’da önemli bir konumda bulunan federasyonda yer alacak olmasından dolayı son derece mutlu olduğunu sözlerine ekledi.
Söğüt, ‘Gümüşhane şehri yıllardır STK bazında yapılan faaliyetler kapsamında önemli şehirlerden bir tanesi olarak kendisini daima hissettirmiştir bugün federasyon altında gerçekleştirilen toplantıda Gümüşhane adına yer aldığımız için son derece mutluyuz, inşallah ileriki dönemlerde de Gümüşhaneliler olarak var olan birikimimizi yönetimle paylaşacağız, davet için ayrıca yönetim kuruluna da teşekkür ediyoruz’ diye konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı