Bu ne şans Ersun!

Biz yazmaktan bıktık onlar bıkmadı

Bu ne şans Ersun!

Şanslı Trabzon’un yetiştirdiği futbol adamı değil, öyle olsa bunca hatasına, saç baş yoldurmasına rağmen görevinin başında kalamazdı. 
Umurunda değil çünkü kahrolan onca taraftarın isyanına adeta kulaklarını tıkamış bildiğini okuyor. Bu kaçıncı Trabzonspor deneyimi bilinmez ama Ersun Yanal yönetim tarafından el üstünde tutulmaya devam ediliyor.
Özel yaşamı, yaptırdığı transferler hep sorun oldu, ne yazık ki Muharrem Usta yönetimi ise olup biteni seyretmekle yetiniyor.
Biz değil Trabzonspor’u Trabzonspor gibi seven milyonlar söylüyor. Trabzonspor, ikinci yarıya saman alevi gibi parlayarak girdi herkes ‘tamam’! derken biz hayal kırıklığının devam edeceğinden hiç kuşku duymadık.
Açınız sosyal medyayı bakınız Trabzonspor için yazılıp çizileni. Ersun hoca bunları görmüyorsa yapılacak bir şey yok demektir. Yok artık bağırıyor herkes, ‘Bu yönetim, bu hoca resmen bizimle dalga geçiyor’.
Dünyanın hangi ülkesinde bir büyük kulüp seyirci desteği ile deplasmanda, seyircisiz oynayan rakibe bu kadar boyun eğer, kahreder. Ne ilginçtir ki, yerel haber sayfaları gülünecek halimize ağlarız misali kaptan Onur’u göklere çıkarmaktadır haklı olarak.
Kuşkusuz sayın Muharrem Usta’ya da bir iki sözümüz olacak sezon başı neredeyse paramparça aldığınız bu kulübe bir şeyler vermeye çabalıyorsunuz gör artık başkan! Az olan kredini daha da azaltma, yeter! bu Ersun Yanal’la kervan yürümüyor. Ersun Yanal kararındaki ısrarın pek çok nedeni olduğu yazılıp çizilsede olaya hukuki bir boyut kazandırmama adına şimdilik bir şey söyleyemeyeceğimiz gerekmektedir.
Kısacası Konyaspor karşılaşması sonrası  haklılığımız bir kez daha ortaya çıktı. Hiç eğip bükmeye gerek yok, bu takım takım değil sadece 11 kişiden oluşan bir ekip olarak sahada yer alıyor. Ve bu kulübün başında Ersun Yanal olduğu sürece değişen bir şeyin olmayacağı adımız gibi biliniyor. Ruh yok, istek yok, kazanma hırsı yok, o yok, bu yok. Biz yazmaktan bıktık Muharrem Usta ve Ersun Yanal dinlemekten bıkmadı

 

trabzonspor ersun yanal muharrem usta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Partili Bedri Yaşar
İYİ Partili Bedri Yaşar
Karabağ ve Hocalı Soykırımı
Karabağ ve Hocalı Soykırımı