Advert

GOP Meydanında tarihi gün

İlçe ilçe olalı böyle kalabalık görmedi

GOP Meydanında tarihi gün

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Gaziosmanpaşa Şubesi, Gaziosmanpaşa Hayır Platformu ve CHP İlçe Başkanlığı’nın ortaklaşa düzenlediği referandum çalışmaları kapsamında Gaziosmanpaşa Meydanı’na kurulan hayır çadırını CHP Sinop Milletvekili ve Grupbaşkanvekili Engin Altay, CHP İl Başkanı Cemal Canpolat ziyaret ettiler, birlikte lokma dağıttılar.

GOP ÇYDD Şube Başkanı Özge Çamcı ve platform üyeleri tarafından karşılanan Altay ve Engin, meydanı olduran binlere hitap etti.

Organizasyon sonrası GOP ÇYDD Şube Başkanı Özge Çamcı ve platform üyelerine teşekkür eden Altay ve Canpolat sürdürülen faaliyetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Platformun en aktif üyelerinden Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin GOP Şube Başkanı Özge Çamcı yaptığı açıklama da, ‘Milletvekilimiz sayın Altay ve İl Başkanımız sayın Canpolat’ı aramızda görmekten büyük mutluluk duyduk gerçekten bize güç verdiler kendilerine yaptığımız çalışmalar hakkında bilgiler verdik, sürdürdüğümüz kampanyayı anlattık memnuniyetlerini dile getirdiler bana göre bugün Gaziosmanpaşa meydanı son yılların en büyük eylemine sahne oldu tüm direnen hayır diyen üyelerimize de teşekkür ediyorum’ dedi

Programın ardından CHP Grupbaşkanvekili Engin Altay ve ÇYDD GOP Başkanı Özge Çamcı bir süre görüştüler. Görüşmede CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Kaplansever’de yer aldı.

engin altay cemal canpolat lokma referandum gop hayır diyor platformu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Yaşanan selde o anları anlattı
Yaşanan selde o anları anlattı