Advert

14 Nisan'da vizyona girecek

35 yıl sonra bir ilk gerçekleşti!

14 Nisan'da vizyona girecek

Usta oyuncunun 35 yıllık merakı son buldu!
35 yıl sonra bir ilk gerçekleşti!

 

Usta oyuncu Zihni Göktay, 14 Nisan'da vizyona girecek olan Yaşamak Güzel Şey filminin çekimleri sırasında bir hayli duygusal anlar yaşadı. 35 yıl önce Kemal Sunal ve Yönetmen Natuk Baytan ile birlikte “Atla Gel Şaban” filminin çekimleri sırasında girmek istedikleri; fakat yasak olduğu için giremedikleri “Atatürk Arboretumu”na (Ağaç Müzesi), 35 yıl sonra Yaşamak Güzel Şey filmiyle ilk kez girdi. Usta oyuncu o sahneler için “Hayatımın en özel anlarından biriydi. Dostlarımı yad ettim” dedi.
Müfit Can Saçıntı’nın 14 Nisan’da vizyona girecek yeni filmi Yaşamak Güzel Şey’in başrol oyuncularından Zihni Göktay, filmin çekimleri sırasında 35 yıl öncesine döndü.
Göktay,filmin İstanbul’da bulunan “Atatürk Arboretumu”nda (Ağaç Müzesi) gerçekleşen çekimleri sırasında bir hayli duygusal anlar yaşadı.

“35 YIL ÖNCESİNE DÖNDÜ”
Usta oyuncu, 1982 yılında Kemal Sunal ve Yönetmen Natuk Baytan ile “Atla Gel Şaban” filminin çekimleri sırasında girmek istedikleri; ancak yasak olduğu için giremedikleri yere, yıllar sonra ilk kez girdi.

“KEMAL SUNAL’I VE YEŞİLÇAM EMEKÇİLERİNİ ANDILAR”
Çekimler sırasında bu anısını set ekibiyle paylaşan Zihni Göktay “Hayatımın en özel ve anlamlı sahnelerinden biriydi. Bu film ile 35 yıllık bir anı yeniden canlandı. Set ekibiyle birlikte dostlarımı andık.” dedi.

 


 

zihni göktay ali müfit saçıntı yaşamak ne güzel şey
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Yaşanan selde o anları anlattı
Yaşanan selde o anları anlattı