Advert

Kardeşim sen yasa niye değişiyor onu anlatırmısın?

25. Dönem Milletvekili Mustafa Canlı'dan referandum çıkışı

Kardeşim sen yasa niye değişiyor onu anlatırmısın?

25. Dönem Gümüşhane Milletvekili Mustafa Canlı, Türk Milleti’nin siyasetteki bitmek tükenmek bilmeyen çekişmeden bıktığını söyledi

Siyasete ara verdikten sonra suskun kalmayı tercih eden Canlı, Gündoğumu’nun sorularını yanıtladı.

Gündemin ilk sırasında yer alan referandum sürecine ilişkin tartışmaları değerlendiren Canlı, Türk Milletinin siyasetin kirli, tartışmalı, can sıkan, bıkkınlık veren tarzından sıkıldığını artık yeter hale getirildiğini söyledi.

25. Dönem Milletvekili iktidarın tutumunu eleştirirken ‘Aslında biz neyi tartışıyoruz önümüzde getirilen 18 maddelik anayasal değişikliğini e; sen ne yapıyorsun köprü yaptık, tünel yaptık. Kardeşim sen önce bu değişiklik neden gerekli onu anlat, bu bir seçim değilki! yani böyle bir şey olabilir mi? bu halkı germenin sıkıştırmanın sağa sola çekiştirmenin bir anlamı var mı’ diye konuştu.

Canlı, ‘Millet olarak geçmişten hele siyasetçilerin alması gereken pekçok dersler var. Şimdi halk bir tercih yapacak ya evet diyecek yada hayır ötesi yok ancak ne olursa olsun 16 nisan sonrası da hayat devam edecek, bu ülkenin sükûnete barışçıl bir ortama ihtiyacı var ve bu derin istek her geçen gün daha da belirginleşiyor’ ifadelerini kullandı.

mustafa canlı referandum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
gümüşhaneli     2017-04-06 en cokda senin ders almanlazım sayın canlı ,,,,,cıkmayan canda umut var misali ,hala konusuyorsun ,etrafındaki pervaneler nerede şimdi ,,, ahde vafasızların hali böyle olur ...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti hakkında karar açıklandı...Seçimlerdeki durumu belli oldu!
İYİ Parti hakkında karar açıklandı...Seçimlerdeki durumu belli oldu!
DSP Lideri Aksakal: “Tarih Tekerrür’den	İbarettir!”
DSP Lideri Aksakal: “Tarih Tekerrür’den İbarettir!”