Advert

İstanbul Gümüşhaneliler Dernekler Federasyonu...

Kelkitliler Sosyal Yardımlaşma ve Eğitim ve Kültür Derneği

İstanbul Gümüşhaneliler Dernekler Federasyonu...

Ben ve arkadaşlarım 5 yıldır Kelkitliler Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneğinin Yönetimi yürütmekteyiz. Hepimizin siyasi görüşleri de farklıdır ama hiç bir zaman Derneğimizde siyasi kimliğimizle bulunmadık. Derneğimize gelen her kesimden siyasilere de ayrım yapmadan bize ve Kelkitliye yakışır bir şekilde ağırladık. Bize ve Kelkitliye de yakışan budur. Her zaman yazdığımız dillendirdiğimiz Derneğimizin ve üyelerimizin ortak görüşünü tekrar paylaşmak istiyorum.

 

’KELKİT İÇİN VARIZ’


Kelkit Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği hiç kimsenin tekelinde değildir. Dernek olarak hedefimiz, Cumhuriyetimizin tüm değerlerine sahip çıkmak, başta İstanbul'dakiler olmak üzere tüm hemşehrilerimiz ile kucaklaşmak, birlikte sevinçlerimizi ve hüzünlerimizi paylaşmaktır. Kelkit’e ve Kelkit'liye de yakışan budur. İnsanların inançlarını, yaşam tarzlarını, giyimlerini sorgulamak ve yargılamak hiç kimsenin hakkı ve haddi değildir. Derneğimizin sayfasında bu düşünce ve duygularla yer almak isteyen herkesin başımızın üstünde yeri vardır. Bu nedenle siyasi, din, dil, ırk, kıyafet ve benzeri konularındaki tartışmalarınızın, derneğimize ait bu platformda paylaşılmamasını önemle rica ediyoruz.
Dolayısıyla İstanbul Gümüşhaneliler Dernekler Federasyonu tüm hemşehrilerini kucaklayan bir kurum değil bir siyasi partinin arka bahçesi olmuştur.

Saygılarımla

 

Kelkitliler Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği / İST
Başkan: Bahadır Yavuz

 

kelkitliler sosyal yardımlaşma eğitim ve kültür derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kemalettin Aydn     2017-04-08 Demokratik kitle örgütünün zaten ilk ilkesi:Amaçla ilgili kitleye açık olmasıdır.Bunu başarabileceğinize inanıyorum,başarılarınızın devamını diliyorum.Umarım o bildiğimiz elit size destek olur,sizi engellemez.Selamlar...
ercn thir güner     2017-04-07 çok teşekkür ederim ve sizi kutluyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yetiştirdiği öğrenci Mars'a roket gönderen ekiple çalışıyor
Yetiştirdiği öğrenci Mars'a roket gönderen ekiple çalışıyor
Tolga Zengin: Ölmüş anneme küfüre dayanamadım!
Tolga Zengin: Ölmüş anneme küfüre dayanamadım!