Advert

AP'den Kaymakam Çağatay'a ziyaret

GİK Üyesi Güçlü ve partililer 'hoşgeldiniz' dedi

AP'den Kaymakam Çağatay'a ziyaret

Başkan Yardımcısı Güçlü' den Kaymakam Çağatay’a Ziyaret

Adalet Partisi GİK Üyesi İslam Güçlü beraberinde, AP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Nejdet Demirel ve Başkan Yardımcısı ile birlikte ilçeye yeni atanan Kaymakam Oktay Çağatay'ı makamında ziyaret etti.
Genel Başkan Yardımcısı Güçlü ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada; ‘İlçemize yeni atanan Kaymakamımız Oktay Çağatay' a hoşgeldiniz ve hayırlı olsun dileklerimizi iletmek ilçe başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizle bir ziyaret gerçekleştirdik. Sayın kaymakamımızı tanımış olduk, ilçemizin sorunları ile ilgili kendilerine bilgi vererek daha huzurlu bir Gaziosmanpaşa için el, ele verip çalışmak istediğimizi dile getirdik’ dedi.

Gaziosmanpaşa Kaymakamı Çağatay’da memnuniyetini dile getirerek, ‘Genel Başkan Yardımcısı İslam Güçlü, İlçe Başkanı Nejdet Demirel ve yönetiminin yapmış olduğu ziyaretten dolayı son derece memnun oldum, ilçeye atandığım günden bu yana ilçede siyasi parti olarak ilk ziyaretime gelen Adalet Partisi oldu’ dedi.

Kaymakam Çağatay ziyarete ilikin olarak; ‘Bildiğiniz gibi 16 Nisan’da bir referandum yapılacak tüm siyasi partilerin temsilcileri sahada çalışmalar yapıyor, Adalet Partisi'nin temsilcilerinin bu yoğun çalışma ortamında beni ziyaret etmesi ilçenin sorunlarına bu kadar eğilmesi ve ilgi göstermesi beni ziyadesiyle memnun etti güzel bir sohbet ortamında görüş alış verişinde bulunarak neler yapılacağının konuştuk.’ diye konuştu.

Haber - Foto: Yalçın Arıcı

 

islam güçlü ap gaziosmanpşa kaymakamı oktay çağatay ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İslam Güçlü     2017-04-09 Gopaşa kaymakamimiz sayın oktay Cağatay beye göstermiş oldukları sıcak ve samimi söhbetınden dolayı Adalet Partisi Ailesı olarak Teşekkür ederim Ziyaretten aldiğim izlenimler yeni atanan kaymakamimiz ve ilçe Emniyet müdürümüz le beraber Gopaşamiz huzuru bulacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Yaşanan selde o anları anlattı
Yaşanan selde o anları anlattı