Advert

Gümüşhane altın çağını yaşıyor

Köse: Rekor bir oyla evet diyeceğiz

Gümüşhane altın çağını yaşıyor

AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse, Gündoğumu’na konuştu.


İstanbul’da Gümüşhane Dernekler Federasyonu’nun düzenlediği sabah kahvaltısı programına iştirak eden Köse, şehrin gündemine ilişkin olarak sorularımıza yanıt verdi.

İstanbul Dernekler Federasyonu'nun programına milletvekili Osman Akgül ile birlikte katıldıklarınıda ifade eden Köse, federasyon başkanı Tahsin Söğüt ve yönetim kuruluna da teşekkür etti.


Açıklamalarına Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın da yer aldığı Yenikapı Mitingi ile başlayan Köse, ‘İnşallah İstanbul ve Gümüşhane o güzel, muhteşem tablodan sonra bir birliktelik oluşturarak tabi ki tüm Türkiye, önümüzdeki hafta çok mükemmel bir sonuçla sandıkta evet diyerek 16 Nisan’ı, referandumu nihayetlendireceklerdir’ dedi.


Gümüşhane ayağında parti olarak yapılan çalışmalara da değinen Köse, ‘İl Başkanlığımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, teşkilatlarımızla birlikte, biz Gümüşhane’de yoğun bir şekilde referandum çalışması yapıyoruz. İnşallah Gümüşhane’de rekor bir oyla sayın cumhurbaşkanımıza Türkiye derecesini hediye edeceğiz,bu arada gerek Yenikapı mitingi gerekse Gümüşhane ayağında MHP’nin de evet için katkı sunduğu çalışmalara teşekkür ediyoruz Sayın MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye ve İl Başkanı Sayın Nadim Aydın’a da teşekkürlerimi sunmak istiyorum’ dedi.

GÜMÜŞHANE ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR
Av. Köse, AK Parti iktidarları ile birlikte Gümüşhane’nin altın çağını yaşadığını ifade ederken, ‘Zigana tünelinden Salyazı havalimanına kadar gelen yatırımlar bu ifadelerimize örnektir. Malumunuz sayın başbakanımız Gümüşhane’ye gelerek Zigana’ ya yapılacak yeni tünelin temelini attı ve bitiş tarihini de müjdeledi daha önce Salyazı havalimanı ile de ilgili olarak Gümüşhane’ye büyük müjdeyi verdi. Gümüşhane, gelişen dönüşen yeni görüntüsüyle artık hemşerilerinin rahatlıkla gelip göreceği, gezeceği, şehirlerinden mutluluk duyacağı bir kente dönüştü. Yapılan yatırımlarla şehir gerçekten bir kez daha ifade etmek gerekirse altın çağını yaşıyor’ dedi.

av. celelettin köse referandum yenikapı mitingi cumhurbaşkanı erdoğan nadim aydın devlet bahçeli gümüşhane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşhane'de sağanak
Gümüşhane'de sağanak
İki yavru köpek korumaya alındı
İki yavru köpek korumaya alındı