Advert

Düşün yakamızdan

MHP referandumun neresinde

Düşün yakamızdan

MHP İl Başkanı Nadim Aydın, referandum sonuçlarına göre evet cephesinin elde edilen orana parti katkısı olmadığı yönündeki iddialara sert yanıt verdi.
Özellikle HDP’li Altan Tan ve AKP’li Orhan Miroğlu’nun bu konuya dönük ifadelerine  tepki gösteren Aydın, MHP’den ihraç edilen isimleri de unutmadı.
Aydın, MHP’nin genel başkan Devlet Bahçeli ile yoluna devam ettiğini belirterek, ‘Bizim diyeceğimiz bi şey yok  sonuçlar ortada ancak eğer MHP’den ayrılanlar hala katkımızın olmadığını düşünüyorlarsa bizi rahat bıraksınlar, yakamızdan düşsünler’ dedi
İl Başkanı Aydın,  asılsız iddialara anlam vermediklerini belirtirken, ‘Özellikle o isimlere sesleniyoruz madem sizin arzu ettiğiniz MHP yok kurun bir partide ne olduğunuzu millet görsün, biz yolumuza devam ediyoruz’ dedi.
2019 yılına kadar var olan sürenin uzunluğuna da dikkat çeken Aydın, ‘Kimin ne söylediği bizi ilgilendirmiyor. MHP’nin politikaları bellidir. MHP, 2019’da en doğru kararı verecektir’ dedi.
Aydın, 2019 yılı milletvekilliği adaylığı konusuna açık kapı bırakarak, ‘Daha zaman var onu sonra konuşuruz ne olur bilemem’ karşılığını verdi.

 

nadim aydın mhp referandum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oyların geçersiz sayılmaması için seçim günü bunlara dikkat!
Oyların geçersiz sayılmaması için seçim günü bunlara dikkat!
Türkiye otoyol kalitesinde 30’uncu sırada
Türkiye otoyol kalitesinde 30’uncu sırada