Unutmayın karşıda bir yüzde elli daha var

AP GİK Üyesi Güçlü: Ümitsizliğe yer yok

Unutmayın karşıda bir yüzde elli daha var

Adalet Partisi GİK Üyesi Halim İslam Güçlü, 16 Nisan referandum sonuçlarını değerlendirerek, ümitsizliğe gerek olmadığını söyledi.
Sandıktan çıkan yüzde kırk dokuzluk hayır oylarına dikkat çeken Güçlü, ‘Unutmayınız ki bu ülkede hala umut veren, umudu taşıyan bir yüzde kırkdokuzluk daha seçmen var. Bu gerçekten hareketle geleceğe daha güvenle bakmalıyız’ dedi
2019 yılı için çok çeşitli yorum yapılırken tartışmalara bir başka yönden yorum getiren Güçlü, ‘Ne yaptık ne yapacağız? şimdi bu çok önemli gerçek şu ki Adalet ve Kalkınma Partisi de rahat değil Erdoğan, Binali Yıldırım’dan hoşnut değil. AKP’de bir Süleyman Soylu hamlesi gelebilir,  işte bu noktada diyeceğimiz odur ki, hayır cephesi de bir uzlaşı göstererek 2019’a ortak aday çıkarabilmelidir’ dedi.
Adalet Partisi’nin ülkenin tüm sorunlarını çözme adına kararlı ve güvenle geleceğe baktığını belirten GİK Üyesi Güçlü, ‘Ekonomi iyi değil, sokağın sesi belli, iktidar kanadından gelen kimi açıklamalar üzüntü verici, umarız düşündüğümüz şeyler olmaz. Referandum üzerinden yapılan çok çeşitli yorumlar var, kararlılıkla sorunların üzerine gitmeliyiz’ dedi.

 

islam güçlü adalet partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu bir feryattır
Bu bir feryattır
Dünyada ve Türkiye'de ilk
Dünyada ve Türkiye'de ilk