Advert

Tekzip (Düzeltme)

CHP GOP İlçe Yönetimi

Tekzip (Düzeltme)

1-) 20.04.2017 tarihinde http://www.gundogumu.com Haber sitesinde yayınlanan "KILIÇLAR ÇEKİLİYOR" haberinde CHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığımızın Referandum sürecinde yapmış olduğu çalışmaların "kasıtlı olarak" gözardı edildiği,Kurulma ve Yürütme aşamasında sonsuz maddi ve manevi destek verdiğimiz "Gaziosmanpaşa Hayır Diyor Platformu'nun" çalışmalarının CHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı tarafından "engellendiği" belirtilmiştir. Bırakın parti üyelerini Akp'ye oy veren vatandaşlarımıza karşı mücadelemizi sandıkta veririz."Kılıç çekmek"gibi tabirle CHP yan yana getirilemez.İlçe Başkanı ve Yöneticilerimizin kişisel haklarını zedeleyici ifadeleri kabul etmemekteyiz. Bu mesnetsiz,doğrulu olmayan iddialar Basın ve Yayın ilkelerine uygun değildir. Tarafımıza yapılan bu karalamaları kınıyoruz.Haberin doğruluğu ile ilgili gerekenin yapılmasını talep ediyoruz. 

2-) 22.04.2017  tarihinde http://www.gundogumu.com Haber sitesinde yayınlanan "HAMZAÇEBİ GOP CHP'DE REFERANDUMU DEĞERLENDİRDİ" haberinde TBMM Meclis Başkan Vekili Sn.Akif Hamzaçebi'nin CHP GRUP Başkanvekili olarak yanlış yazıldığı görülmüştür. Bu ibarenin düzeltilmesi, "Kişisel kanı referandum sonuçlarına pek de itiraz edeceklermiş gibi görülmediği idi" ibaresinin CHP Genel Merkezi tarafından yapılan açıklamalarca doğru olmadığı kanıtlanmıştır. 
16 Nisan Referandum sonuçlarının açıklandığı saat itibariyle  CHP Genel Merkezimiz sırasıyla Anayasal haklarımız olan; İlçe Seçim Kurulu,İl Seçim Kurulu,Yüksek Seçim Kurulu,Danıştay,Anayasa Mahkemesi ve AİHM'ne "Referandum sonuçlarının şaibeli olduğu gerekçesiyle" iptal başvurularını yapmış ve yapacaktır.
CHP'nin Örgüt Toplantılarında "Aile İçi Meseleler" konuşulmakta,değerlendirilmektedir. Bir bölümü basına açık olan toplantılar,Divan'ın kararına göre basına kapalı olarak da gerçekleştirilmektedir. 
Yapılmış olan haberde alaycı üslup yerine, CHP'nin kurumsal kimliğine yakışır bir şekilde değerlendirmelerin yapılması gerekmektedir. 

 

CHP GAZİOSMANPAŞA İLÇE YÖNETİMİ 

cho go ilçe yönetimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
300 fidan hibe edildi
300 fidan hibe edildi
TÜMSİAD Başkanı Doğan, kur artışını değerlendirdi
TÜMSİAD Başkanı Doğan, kur artışını değerlendirdi