24 Haziran’da devletimiz güçlenecek

Her akşam ayrı bir mahalleye konuk olan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu...

24 Haziran’da devletimiz güçlenecek

Her akşam ayrı bir mahalleye konuk olan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu dün akşam Gülbaharhatun Mahallesi’ndeydi. Vatandaşlarla sohbet eden Gümrükçüoğlu, “Devletimiz, 2002’den itibaren her alanda devrim yapan Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde 24 Haziran’dan sonra daha da güçlü adımlarla yoluna devam edecektir” dedi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ramazan akşamlarında her akşam ayrı bir mahalleye konuk oluyor. Dün akşam Ortahisar ilçesinin Gülbaharhatun Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Gümrükçüoğlu, hemşehrileri ile uzun uzun sohbet etti. Trabzonluların sorularını ayrıntılı şekilde yanıtlayan Gümrükçüoğlu, Trabzon’da tamamlanan ve devam eden yatırımlar hakkında vatandaşları bilgilendirdi. 

Mahalle sakinleriyle olan sohbetlerinde 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çeken Gümrükçüoğlu, 24 Haziran’ın sadece Türkiye Cumhuriyeti Devleti için değil, tüm İslam alemi ve hangi dine mensup olursa olsun tüm mazlum milletler için büyük önem taşıdığını söyledi. Türkiye’nin 24 Haziran’dan sonra Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile yönetileceğini hatırlatan Gümrükçüoğlu, “Devletimiz, 2002’den itibaren her alanda devrim yapan Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde 24 Haziran’dan sonra daha da güçlü adımlarla yoluna devam edecektir” diye konuştu.  

dr. orhan fevzi gümrükçüoğlu 24 haziran güzelbahçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar