Hani teğet geçmişti?

AKP Hükümeti 2009 krizini ‘teğet geçecek’! diyerek savuşturdu

Hani teğet geçmişti?

AKP Hükümeti 2009 krizini ‘teğet geçecek’! diyerek savuşturdu. 2018’de baskın seçim isteyen ve ekonomik krizi önleyemeyen AKP hükümeti bu kez ABD Doları’ndaki yükselişin önüne geçemiyor.

Son olarak 4.65’in üstünde seyreden ABD Doları’nın nerede duracağı henüz belli olmazken; Adalet Partisi Genel Başkanı Yardımcısı Halim İslam Güçlü,  hareketliliği ilginç sözlerle değerlendirdi.

Güçlü, şunları kaydetti:

‘Ekonomiden anlayan herkese başta hocalarımıza soruyoruz onlarda bu gidişata anlam veremiyor. AKP seçim kararı almadan önce 3.80 -  3.90 bandında ilerleyen, seyreden ABD Doları ne oldu da birden bire bu seviyeye ulaştı? AKP Hükümeti tarafından bir izahı olmalıdır? Bu gidişatta bir bit yeniği yok mu diye de insan düşünmeden edemiyor? AKP Hükümeti biz gidersek ekonomi mahvolur düşüncesinden hareketle ABD Dolarına müdahale etmiyor ya da etmemek için elinden geleni yapıyor. Sanki gizli bir mesaj veriyormuş gibi bir görüntü ortaya çıkıyor, iki de bir seçim sonrası denilerek bu sarsıntı geçiştirilmeye çalışıyor, acaba inanalım mı’? dedi.

ABD Doları halim islam güçlü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar