Alkışlıyoruz

Gümüşhane’ye gurur yaşatan öğretmen ve öğrencilere ödül

Alkışlıyoruz

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan Bilim Sanat Merkezi 12. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Türkiye Final Yarışması’nda Tarih alanında TÜBİTAK Türkiye İkincisi ve 11. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Türkiye Final Yarışması’nda TÜBİTAK Teşvik Ödülü kazanarak Gümüşhane’ye gurur yaşatan öğretmen ve öğrencileri makamında ağırlayarak ödüllendirdi.
Gümüşhane’ye bu gururu yaşatan öğrenciler; proje hazırlık sürecinde edindikleri tecrübelerden bahsederek ödül töreninde yaşadıkları heyecan hakkında Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan’a bilgi verdiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Tarih alanında hazırladıkları “İl’im İl’im Zilli Kilim” adlı proje de Bölge Birincisi olarak, Kayseri’de düzenlenen Türkiye Finalleri’nde yarıştı. Yapılan değerlendirmeler sonucunda TÜBİTAK’tan Türkiye İkinciliği ödülünü aldı. Bilim ve Sanat Merkezi Sosyal Bilgiler Öğretmeni Filiz Köksal’ı Öğrencilerimiz Mustafa Aybars Tuğlu ile Ravza Tuana Nur Aslan’ı ve TÜBİTAK tarafından 11. si düzenlenen 22-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında Eskişehir’de gerçekleşen Türkiye Final Sergisi’ne toplam 96 projenin finalist olarak katıldığı, “Bitki Büyümesinde Organik Taşın Etkisi” adlı proje Biyoloji alanında Türkiye Finallerinde TÜBİTAK Teşvik Ödülü alan Bilim ve Sanat Merkezi Fen ve Teknoloji Öğretmeni Işıl Balki’yi, öğrencilerimiz Eren İskender ile Yaren Gürer’i ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere bu gururu yaşatan öğrencilerimizi ve kıymetli öğretmenlerini tebrik ediyorum.” Dedi 


İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Olgun, okul müdürü Vahdettin Eroğlu, öğretmen ve öğrenci velileri katıldı.

 

gümüşhane TÜBİTAK seydi doğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurtuluş Etkinliklerinde Sahne Sırası Âşıklarındı
Kurtuluş Etkinliklerinde Sahne Sırası Âşıklarındı
YÖK Başkanı istifa edip müftü olmalıdır
YÖK Başkanı istifa edip müftü olmalıdır