Trabzonspor açıkladı

Trabzonspor 2018 – 2019 sezonunda Ünal Karaman’a emanet

Trabzonspor açıkladı

Trabzonspor 2018 – 2019 sezonunda Ünal Karaman’a emanet. Trabzon Yönetim Kurulu, konu ile ilgili olarak KAP’a resmi açıklama da bulundu.
Gazeteci Aydın Akdeniz, Ünal Karaman isminin Trabzon kamuoyunda kabul göreceğini ifade etti. Akdeniz, Ünal Karaman’ın işine herhangi bir müdahalede bulunulmaması şartıyla ünlü teknik adamın başarılı olabileceğini kaydetti.
Akdeniz, ‘Ünal Karaman’ı futbolculuk yıllarından, beyefendi kişiliğinden dolayı Trabzonspor camiası zaten kendisini yakından tanıyor. Bu ismi Trabzon kabul eder. Gönlümdeki isim Sadi Tekelioğlu idi ama Ünal Karaman’a da saygımız var. Otoriter bir yapısının olduğunu söyleyebilirim, tavizkar olmayan yönetim anlayışıyla işini yapar. Yeter ki, Özkan Sümer işine karışmasın. Trabzonspor’a Ünal Karaman hayırlı olsun’ dedi.

BAŞKAN AĞAOĞLU GEÇ KALDI SÖZLERİNİ TUTMALI
Trabzon yerel basınıyla buluşan Başkan Ahmet Ağaoğlu’na da seslenen Akdeniz, ‘Sayın Başkan verdiği sözleri tutmalıdır zaten bu teknik adam konusunda geç kaldığı görüşünde idim. Şimdi konuşmak yerine iş yapma zamanıdır. Sayın Ağağlu’nun sözleri var, Trabzonspor bunları bekliyor’ diye konuştu.

aydın akdeniz ünal karaman trabzonspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurtuluş Etkinliklerinde Sahne Sırası Âşıklarındı
Kurtuluş Etkinliklerinde Sahne Sırası Âşıklarındı
YÖK Başkanı istifa edip müftü olmalıdır
YÖK Başkanı istifa edip müftü olmalıdır