Birlikteliğimiz kuvvetlenecek yeni ufuklar açılacak

Seydibaba platformu iftarda buluştu

Birlikteliğimiz kuvvetlenecek yeni ufuklar açılacak

Küçükçekmece Gölü’nün muhteşem manzarasında biraraya gelen Seydibaba Platformu iftar yemeği düzenledi.

İftar sonrası gerçekleştirilen sohbette; Seydibabalı ve Gümüşhaneli olmanın farklılıkları,  ayrıcalıkları ve zorlukları konuşuldu.

Katılımcıların herbiri, konuya ilişkin fikirlerini, düşüncelerini paylaşmaktan memnuniyet duyarken, böyle bir ortamın ve platformun varlığının hayırlı ve güzel birlikteliklere, işlere vesile olacağını ve insanlarımız arasındaki önyargıları ortadan kaldırarak dayanışmayı arttıracağını belirtti.

(ŞEKAV) Şiran Eğitim ve Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Alaaddin KARA söz alarak; “Başta değerli Bayram kardeşim olmak üzere emek verenlere ve katılım gösteren herkese çok teşekkür ediyorum. Seydibaba Köyü’nün genç ve dinamik kıymetli insanları ile birlik ve beraberliğimizin daha da kuvvetleneceğine, yeni ufuklar açılacağına ve güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

(Şekav) Şiran Eğitim Ve Kalkınma Vakfı Genel Sekreteri Ramazan Kahveci ise önyargılarımızı bir kenara bırakarak, birliğimizi, beraberliğimizi daim kılacak ve bizi daha da güçlendirecek adımları hep birlikte atmamız gerektiğini belirtti.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Başmüfettişi Müslüm Yalçın ise, Gümüşhaneli ve Seydibabalı olmanın “farkları, ayrıcalıkları ve zorlukları” nedir? diye sorup bunun cevaplarının gençlerimizden ve insanlarımızdan alınması gerektiğini belirterek bunun bir süre devam ettirilmesinin önemli olduğunun altını çizdi.

Seydibaba Platformu İftar programına katılan, Recai Küçük, Ersoy Kara, Ömer İlker Küçük, Ömer Arslan, Erhan Yıldız, Ersan Kara, İsmet Yıldız, Muzaffer Yalçın, Necmi Yalçın, Abdullah Işık ve Yıldıray Sütçü’de platformun yol haritası, yapılması ve olması gerekenler üzerine değerlendirmelerde bulunarak, platformun önemine, bu sürecin devamlılığına dikkat çektiler.

Seydibaba Platformu, iftar programını her yıl geleneksel hale getirip, daha geniş katılımlı yapma kararı aldı.

Bununla birlikte Gümüşhane’yi de kapsayacak şekilde “Seydibabalı Olmak” başlığıyla farkları, ayrıcalıkları ve zorluklarının konuşulmaya devam edileceği belirtildi.

ramazan kahveci seydibabalı olmak iftar yemeği küçükçekmece gölü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar