STK’ların en güçlü kalesi Ümraniye’dir

GÜYAD Ümraniye'de iftar programı düzenledi

STK’ların en güçlü kalesi Ümraniye’dir

Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği (GÜYAD) yaklaşık 1300 kişiyi Ümraniye’de iftar programında ağırladı.
24 Haziran süreci sebebiyle milletvekili adayları, il dernek başkanlarının da yer aldığı iftar programı her zaman olduğu gibi renkli görüntülere sahne oldu
STK cephesinde uzun yıllardır mücadele veren GÜYAD Başkanı Tahsin Söğüt, Ümraniye Belediye Başkanlığı ile ortaklaşa düzenledikleri iftar programında Gümüşhanelilerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Söğüt, şunları kaydetti:
‘Gelenekselleşen bu iftar programları Ümraniye ve çevre ilerde bulunan Gümüşhanelileri bir araya topluyor. Ramazan ayının bu son günlerinde çok coşkulu ve samimi bir iftar programı yapmanın huzuru içerisindeyiz. Yoğun katılımdan dolayı bizleri yalnız bırakmayan STK’lara, hemşerilerime teşekkür ediyorum. Şu bir gerçek ki STK cephesinde en güçlü bölge Ümraniye’dir. Cumartesi günü yaşanan tablo bu gerçeği bir kez daha kanıtlamıştır. Nice Ramazan aylarında buluşma temennisiyle herkese sevgi ve saygılarımız sunuyor, İslam Aleminin mübarek Kadir Gecesini ve  Ramazan Bayramını tebrik ediyorum’.

 

tahsin söğüt GÜYAD ümraniye iftar programı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar