Bektaşoğlu: İnce Umut Oldu, Başaracağız…

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu...

Bektaşoğlu: İnce Umut Oldu, Başaracağız…

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, il ve ilçelere bayramda ziyaretler gerçekleştirerek, partililerle birlikte oldu. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin, Giresun’da yaptığı mitingi “çok görkemli, umut veren, zaferimizi müjdeleyen tarihte eşi benzeri görülmemiş bir miting” diye değerlendiren Bektaşoğlu, “parti il ve ilçe yöneticilerine, kadın ve gençlik kollarına, katkı ve destek veren herkese teşekkür ediyorum, imece usulüyle bu işi başardık. Sayın Muharrem İnce çok memnun kaldı” dedi. 
CHP İl başkanlığının düzenlediği bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Milletvekili Bektaşoğlu, 24 Haziran’daki seçimlerin önemini vurguladı. Bektaşoğlu şunları söyledi: “Ülkemizin, milletimizin, cumhuriyet ve demokrasimizin geleceğini yakından ilgilendiren, önemli ve tarihi bir seçim gerçekleştireceğiz. Halkımız ya tek adamlı bir yönetimi, ya da millet egemenliğine dayalı demokrasi ve cumhuriyetin sürmesi yönünde oy kullanacak. Bu nedenle bayramı çıktıktan sonra kalan bir haftayı yoğun bir çalışma temposuyla geçireceğiz. Adama adama markajla, gerçekleri anlatarak, seçimin önemini vurgulayarak ve ikna yöntemlerini kullanarak, özellikle kararsız seçmenlerin partimize ve Cumhurbaşkanı adayımıza oy vermelerini sağlamalıyız. En fazla oyu Giresun’dan alacağız. İlk defa İnce’yle birlikte değişimden yana müthiş bir rüzgar esiyor. Kazanmamız için her türlü fırsat var Barışacağız, büyüyeceğiz, bölüşeceğiz. Huzur dolu günlere hep birlikte koşacağız”. 

“MÜCADELEM SÜRECEK, HİZMETİNİZDEYİM” 
Bektaşoğlu herkesin oyunu kullanmasını isteyerek “katılım yüksek olmalı. Bir oyun bile önemi var. Elli artı biri alanın Cumhurbaşkanı seçileceği bir seçim. Bir oyla tarihin akışı değişebilir, Türkiye’nin geleceği kurtulabilir” diye konuştu. 
Seçimle birlikte milletvekilliği görevinin de sona ereceğini söyleyen Bülent Bektaşoğlu “bana Giresun’u ve sizleri temsil etme onurunu yaşattığınız için ayrıca milletvekilliğim süresince bana verdiğiniz, katkı ve destek için teşekkür ediyorum. Görevimi başarıyla yaptığıma inanıyorum. Gönlüm ve vicdanım rahat. Yaşamımın bundan sonraki bölümünde de sizlerin hizmetinde, partimin emrinde olacağım ve ülkemiz, ilimiz için mücadeleye devam edeceğim. İnşallah CHP’nin sayısal çoğunluğundaki bir TBMM’yi, Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığında bir Türkiye’yi hep birlikte kuracağız” dedi
 

bülent yener bektaşoğlu muharrem ince
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SupertotobetBahis SiteleriTipobetSekabet1xbetbets10https://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci
36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci
Gümüşhane İl Temsilcisi Köksal Sevim
Gümüşhane İl Temsilcisi Köksal Sevim