Karayolu değil çileyolu

Bir ayda dört kez yağan şiddetli yağmurlar Tekke Köyü – Gümüşhane karayolunu adeta felç etti

Karayolu değil çileyolu

Bir ayda dört kez yağan şiddetli yağmurlar Tekke Köyü – Gümüşhane karayolunu adeta felç etti.

Proje hatalarıyla çekilmez bir hale getirilen güzergâh son günlerde yağan aşırı yağışlara  teslim oldu.

Karayolu üzerinde mevcut su birikintileri kazalara davetiye çıkartırken, köy sakinlerinden bir kez daha yetkililere soruna çözüm çağrısı geldi.

Güzergâhta belirgin proje hataları öne çıkarken, son günlerde etkili olan yağışların çekilmez hale getirdiği karayolu vatandaşı isyan ettirdi.

Yol üzerinde biriken sular sürüş güvenliğini tehlikeye sokarken, biriken suyu tahliye edecek donanımında gözardı edilmiş olması ihmal zincirlerine bir yenisini eklemiş görünüyor.

DÜZELTİLMEYECEK Mİ?

Şimdi karayolu ile ilgili olarak sorulan net soru şu: Bu sorun düzeltilmeyecek mi? Daha kaç kez kaza olsun diye beklenilecek? Gün geçmiyor ki, bu güzergâhta bir kaza haberi duyulmasın. Yetkililer, konuya her zamanki gibi duyarlılıkla eğileceğini söylüyor ancak, değişen bir görüntü bugüne kadar ortaya çıkmadı.

Tekke Köyü - Gümüşhane karayolu sağlıklı ulaşımdan öte trafik kazalarının çekilmez bir hale geldiği mevkii olarak öne çıkarken vatandaşların bugüne kadar yaptığı resmi müracaatlardan da bir sonuç elde edilemedi.

tekke köyü gümüşhane karayolu şiddetli yağmur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLYAS ALKAN     2018-06-21 BU YOLUN SORUN OLMASININ SORUMLUSU KRYLLRI 10.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜDÜR.VATANDAŞIN TEKKE İÇİNDE YAPMIŞ OLDUĞU YOLA TECAVÜZ KARŞISINDA DİK DURAMADILAR.SANIRIM BAZI YERLERİN BASKISINA BOYUN EĞDILER.
Cavit SOYDAŞ     2018-06-21 Yol yaptık diyenlerin dikkatine.
SupertotobetBahis SiteleriTipobetSekabet1xbetbets10https://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci
36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci
Gümüşhane İl Temsilcisi Köksal Sevim
Gümüşhane İl Temsilcisi Köksal Sevim