Gurur duyduk

İETT'ye Gümüşhanelileri sevindiren atama

Gurur duyduk

ümüşhaneli hemşehrimiz Ayhan Ayvaz, İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü (İETT) Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. 

Gümüşhaneli hemşehrimiz Ayhan Ayvaz, İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü (İETT) Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. 

Merkeze bağlı Dölek köyünden olan Ayvaz, İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü Otobüs İşletme Daire Başkanı iken, İETT Genel Müdür yardımcılığı görevine getirildi. Ayvaz’ın bu ataması hemşerileri tarafından sevinçle karışılandı.

Ayhan Ayvaz kimdir?

Aslen Gümüşhane’nin Dölek Köyü’nden olan Ayhan Ayvaz 1971 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olup Nişantaşı Üniversitesinde İşletme Yönetimi dalında yüksek lisans yaptı. 1996 yılında İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğüne Hareket Memuru olarak göreve başladı. Daha sonra sırasıyla Hareket Şefi, İşletme Şefi, Bölge Müdür Yardımcısı, Bölge Müdürü, Koordinasyon Müdürü ve Otobüs İşletme Dairesi Başkanı görevlerinde bulundu. Haziran 2018’den itibaren İETT Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. Ayvaz, evli ve 2 çocuk babasıdır.

ayhan ayvaz İETT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu bir feryattır
Bu bir feryattır
Dünyada ve Türkiye'de ilk
Dünyada ve Türkiye'de ilk