İYİ Parti İl Başkanlığından

Bekir Sıtkı Acet / İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı

 İYİ Parti İl Başkanlığından
29 Haziran 2018 Tarihli bazı yerel gazetelerden İYİ Parti ve mensupları hakkında, sıfatının ne olduğunu anlayamadığımız bir kişi tarafından bazı itham ve yakıştırmalarda bulunulmuştur.
 
Ben diye başlayan ifadesinde, İYİ Partiyi sadece Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ı yıkmak için kurulan bir parti olarak görüyorum. Hedef yok, gaye yok iddiasında bulunmuştur.
 
Muhterem arkadaşımız, ifadenizi bir kez daha dikkatlice okumanızı öneririm. Bahsettiğiniz zat-ı muhterem senin asker arkadaşın değildir. Doğrusu, Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan olarak ifade edilmesi gerekir. Nezaket kuralları ve edebiyat kuralları bunun böyle olmasını öngörür.
 
İl Başkanı değilsiniz, Parti Genel Başkanı değilsiniz, sahi siz kimsiniz.?
İYİ Partinin hedefi ve gayesini her medeni insan iyi anlar ve anlamaktadır. 
İYİ Parti, İnsan Hak ve Hürriyetlerini,
 
Demokrasiyi,
Evrensellik İlkelerini,
Cumhuriyetin Temel İlkelerini, Sevgiyi, Saygıyı esas alan, kardeşlik hukukunu ön plana çıkaran ve biz bu ülkeyi daha iyi yöneteceğiz, toplumsal barışı sağlayacağız iddiasıyla ortaya çıkan ve Türk Demokratik hayatına yeni bir bakış açısı getiren “Bayram Sofrası kurmak” anlamında muasır medeniyetin en ön safına çıkma mücadelesinde mutfağı zengin bir siyasi partidir. 
 
Ama bazı vatandaşlarımız bizi anlamakta zorluk çekiyor olabilirler. Onlara tavsiyem saygı ve muhabbet bağlarını güçlendirmek için başlarını yukarı kaldırmalarıdır.
 
 
İYİ dileklerimle, Esen kalınız.
bekir sıtkı acet İYİ Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bülent özdemir     2018-06-30 bsknm reisim bn mhp li olarak sizleri tebrik ediyorum bn ccc cumhurbsknlk oyumu meral akşenere verdim herkese saygi duymak lazim gebzeden slm
Seracettin Temürağaoğlu     2018-06-30 Başkanım yüreğine sağlık
SupertotobetBahis SiteleriTipobetSekabet1xbetbets10https://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci
36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci
Gümüşhane İl Temsilcisi Köksal Sevim
Gümüşhane İl Temsilcisi Köksal Sevim