Bağdat Caddesi’nde Gümüşhaneli bir diş hekimi

1996 yılında İÜ ÇTF Diş Hekimliği’nden mezun olan Gümüşhaneli Dr. Bünyamin Dal...

Bağdat Caddesi’nde Gümüşhaneli bir diş hekimi

1996 yılında İÜ ÇTF Diş Hekimliği’nden mezun olan Gümüşhaneli Dr. Bünyamin Dal, Kadıköy Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi 404 no’da iki ay önce hizmete açtığı diş polikliniği ile hizmet vermeye başladı
Başarılı öğrencilik yılları sonrası geldiği noktadan sonra mesleğinde de en iyiler arasında gösteriliyor
Dr. Dal, kendi geçmişini ise şu sözlerle anlatıyor: 
‘Ben köy çocuğuyum. Köyde her işi yaptım. Reçberlik de dâhil.  Adeta babamın marangoz atölyesinde büyüdüm diyebilirim. 1991 üniversiteyi kazandım. 1996 mezun oldum, başarılı bir öğrenciydim. Hiç ikmale kalmadan mezun oldum’.
Çok sevdiği mesleğine ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Dr. Dal, ‘Çağın son teknolojik donatımı ile güçlendirilmiş Vividenta diş polikliniği başka bir hastaneye sevk gerektirmeyen her türlü diş tedavisine ihtiyaç verebilmektedir’ diye konuştu.
Dr Dal, Gümüşhane’yi çok seviyorum diyerek hemşerilerine mesaj gönderirken, ‘Dost sofralarının müdavimiyim. Her yıl memleketime giderim. Son dönemdeki değişimleri dikkatle takip ediyorum. Gümüşhane’ye özgü kimi yatırımların teşvik edilerek örneğin gümüş el işlemeciliği gibi istihdam olanaklarının artırılabileceğini düşünüyorum’. Diye konuştu.
Dr. Dal, özelikle gençlere de seslenirken, ‘‘Hayatta edinmeleri gereken tek rehber bilim olsun. Eğitim ve üretim amaçları olsun. Sonunda elde edecekleri mutluluk olsun’. İfadelerini kullandı.

 

dr. bünyamin dal vividenta diş polikliniği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SupertotobetBahis SiteleriTipobetSekabet1xbetbets10https://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci
36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci
Gümüşhane İl Temsilcisi Köksal Sevim
Gümüşhane İl Temsilcisi Köksal Sevim