Advert

AA Gümüşhane'de yerel basınla buluştu

Gümüşhane Basını AA davetinde buluştu

AA Gümüşhane'de yerel basınla buluştu

Anadolu Ajansı Gümüşhane Bürosu’nun açılması dolayısıyla AA İl temsilcisi Veysel Kara basın mensuplarıyla yemekte buluştu.
Yemekte konuşan Kara, ajansın kentte ofis açmasının kente verdiği önemin işareti olduğunu söyledi.
Gümüşhane’nin coğrafi konum olarak önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Kara, kenti ülke gündemine taşıyacak etkin haber çalışmaları yürüteceklerini belirtti.
Kara, “Gümüşhane’nin yaygın basında daha fazla yer alabilmesi için gayret göstereceğiz. Kurum olarak kentin marka değerine değer katabilmek arzusundayız. Yaylaları ve tabii güzellikleriyle cenneti andıran bu kadim coğrafyada ajans haberciliğinin değerli örneklerini sunma yolunda çaba gösteriyoruz.” dedi.
Kara, davete katılan basın mensuplarına teşekkür etti.
Gümüşhane gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Köprülü ise, Anadolu Ajansı’nın Gümüşhane’de büro açmasının çok önemli olduğunu söyledi.
Gümüşhane basınının yaşanan olaylara anında refleks gösterdiğine dikkati çeken Köprülü, “Anadolu Ajansı’nın Gümüşhane’de bürosunun olmaması büyük bir eksiklikti. Bu eksikliğin giderilmesi hepimiz açısında sevindirici bir gelişme oldu. Umut ediyoruz ki diğer ajanslarında Gümüşhane büroları olsun. Hepimiz aynı geminin yolcularıyız, bu sektörde kenetlenerek birlikte hareket etmemiz lazım. Gümüşhane’de basın camiası olarak birlikteliği sağlamamız lazım” ifadelerini kullandı.

aa gümüşhane veysel kara
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşhane'de sağanak
Gümüşhane'de sağanak
İki yavru köpek korumaya alındı
İki yavru köpek korumaya alındı