Elektrik ve doğal gaz fiyatları silindir gibi geçti

Gümüşhane iş dünyası ne düşünüyor?

Elektrik ve doğal gaz fiyatları silindir gibi geçti

24 Haziran seçimleri bitti. Türkiye yepyeni bir sisteme geçti. 16 yıllık iktidar 4 Haziran sonrası sürekli olarak Türkiye’nin daha iyi bir noktaya geleceğini hatta uçuşa geçeceğini iddia etti.

Oysa ekonomik verilerin hiç de iyi olmadığı, iktidarın bu tabloyu gördüğü için ve gecikecek her gün sonrası seçimi kaybedecekleri gerçeğinden yola çıkarak yapılan baskın seçim bunun habercisi değil miydi?

Tepeden tırnağa yağmur gibi gelen zam gerçeğine bakıldığında verilen sözlerin aksine faturanın yine halkın sırtına yüklendiği görülüyor.

O zam yağmurunu hisseden illerden bir tanesi de Gümüşhane. Gündoğumu zam sağanağının en şiddetlisi yapılan elektrik ve doğalgaz fiyatlarının ardından görüşlerini almak için iş dünyasının kapısını çaldık..

İşte elektrik ve doğalgaza gelen zamlardan sonra iş dünyasının görüşü..

‘Cep delik, cepken delik. Üretim yok. Tüketim çok. Gümüşhane’de adeta yaprak kımıldamıyor. Son zamlar adeta belleri büktü umarız bu zam fiyatlarının etkisini atlatabiliriz. Gümüşhane zor bir yılsonuna doğru hazırlanıyor. İş dünyasının da bu zam sağanağından etkilenmemesi mümkün değil. Özetlersek bu ahval içerisinde durum şudur, bu günlerde işlerini karaya oturtmadan götürebilen kişiye işadamı diyorlar’

elektrik doğalgaz gümüşhane işdünyası zam fiyat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar