Kendi ayakları üzerinde durabilen bir federasyon

Genel Başkan Yardımcısı Taşdemir'den yeni döneme ilişkin önemli açıklamalar

Kendi ayakları üzerinde durabilen bir federasyon

Gümüşhane Dernekler Federasyonu AR – GE’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Taşdemir’den Gündoğumu’na özel açıklamalar..

Son olağan kurulla bu göreve seçilen Taşdemir, Gümüşhaneye dönük olarak önemli hizmetler içerisinde yer alacaklarını söyledi.

Taşdemir’in açıklamaları şu şekilde:

‘Yeni dönem yol haritası oldukça dolu olacaktır,  yeni bir ekiple çözüm ve üretim odaklı çalışmalar içerisinde olacağız, hemşerilerimizin de görüşleri alınarak ya da doğrultusunda bu görüşler yetkililerle de istişare edilerek Gümüşhane kamuoyu ile paylaşılacaktır. Yatırım ve istihdam konulu çalışmalar hakkında edindiğimiz kimi izlenimler kamuoyuna duyurularak bir zemin oluşturulmak suretiyle ne yapılabilinir masaya yatırılacaktır’.

Taşdemir, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

‘Derneklerin sorunlarına parmak basarak birlikte tartışarak çözüm üretmek önceliklerimiz arasındadır. Özellikle son dönemde GÜDEF ile ilgili kamuoyunda oluşan kişisel tartışmalardan ziyade Gümüşhane toplumuna ne şekilde faydalı çalışmalar yaparız diye düşünmemiz gerekir. STK ruhuna uygun aynı zamanda siyasi polemiklerden uzak ve olağandır siyasetçileri de yanımıza çekerek kendi kararlarını kendisinin alabileceği, ayaklarının üzerinde durabilen bir federasyonu yeniden inşa etmek istiyoruz’.

ceniz taşdemir GÜDEF
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Haluk dede     2018-08-04 Sana sonsuz güveniyorum GARDAŞIMM
Kelkitli     2018-08-04 Özlenen federasyon
Kelkitli     2018-08-04 Özlenen federasyon
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurtuluş Etkinliklerinde Sahne Sırası Âşıklarındı
Kurtuluş Etkinliklerinde Sahne Sırası Âşıklarındı
YÖK Başkanı istifa edip müftü olmalıdır
YÖK Başkanı istifa edip müftü olmalıdır