Savcı Bozan Çevik’e vefa ziyareti

Gümüşhane’den Adıyaman iline atanan Başsavcı Bozan Çevik’i...

Savcı Bozan Çevik’e  vefa ziyareti

Gümüşhane’den Adıyaman iline atanan Başsavcı Bozan Çevik’i, Gençlik Spor İl Müdürü İsrafil Aslan, Spor Şube Müdürü Selahattin Taş, İdari işler Şube Müdürü Necati Köksal  ve Bilek Güreşi Antrenörü  Davut Altuntaş ile sporcu Şükriye Yılmaz ziyaret etti
Ziyarette görev süresi boyunca kendilerine her konuda yardımcı olmalarından dolayı Başsavcı Çevik’e teşekkür plaketi sunuldu.
İsrafil Aslan ziyaret sonunda yaptığı konuşmada, ‘’Sayın Çevik görev süresi boyunca bizlere ve sporcularımıza karşı son derece ılımlı bir yaklaşım sergiledi. Bilek güreşi Milli sporcumuz Şükriye Yılmaz’ın Avrupa Şampiyonu olmasında kendilerinin de büyük katkısı olmuştur. Bu nedenle kendilerine teşekkürlerimizi sunarak yeni görev yerinde başarılar dileriz” dedi. Gümüşhane Belediyesi Bilek Güreşi Spor Kulübü sporcusu Şükriye Yılmaz’da ‘Başarım da emeği geçen büyüklerime bu ziyaret vesilesiyle ayrı ayrı teşekkür ederim. Avrupa Şampiyonasına giden yolda bana manevi babalık yaparak desteklerini hiç esirgemediler. Ekim ayı içinde yapılacak olan Dünya Şampiyonasında elimden gelenin en iyisini yaparak başarılarımın devamını getirmek istiyorum.  Bana desteklerini esirgemeyen Sayın Valimiz Okay Memiş Bey’e, Belediye Başkanımız Sayın Ercan Çimen Bey’e ve Baş Savcımız Bozan Çevik Bey’e teşekkür ederim. Yeni görev yerinde başarılar dilerim” dedi.   

  

 

israfil aslan bozan çevik vefa ziyareti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurtuluş Etkinliklerinde Sahne Sırası Âşıklarındı
Kurtuluş Etkinliklerinde Sahne Sırası Âşıklarındı
YÖK Başkanı istifa edip müftü olmalıdır
YÖK Başkanı istifa edip müftü olmalıdır