Duygusal farkındalığınızı artırın

Yaşamın her anında duygusal farkındalığımız kendisini belli eder..

Duygusal farkındalığınızı artırın

Yaşamın her anında duygusal farkındalığımız kendisini belli eder, bizi öne çıkarır, bir adım öteye geçerek farklı düşünceler içerisinde yer almamızı sağlayarak farklı ortamlarda iletişim kurmamıza yardımcı olur.
Kimi zaman da bu farkındalık insan karakterine ayrıcalık sağlayarak kişinin zekâsını, bilgisini ve ayrıcalığını gösterir
Bu düşünceden hareketle ortaya çıkan seçkin eser, Harvard Business Review Duygusal Zekâ serisi, son günlerde iş dünyasının trend kavramını Mindfulness üzerine hazırlanmış rehber niteliğinde odaklanabilmenize yardımcı oluyor.

 

BU KİTAPTA NELER BULABİLECEKSİNİZ
HBR Duygusal Zekâ Serisi, okuyucuya profesyonel yaşamın insani tarafı üzerine akıllı ve esaslı bir okuma seçkisi sunuyor. Dizide yer alan Mindfulness, Resilience, Mutluluk, Empati ve Özgün Liderlik gibi kitaplarla alanında uzman onlarca yazar, duyguların iş hayatını nasıl etkilediğini çeşitli araştırmalara dayanarak okuyucusuna aktarıyor. 

 

KİTABIN İÇERİĞİ VE
SEÇKİN YAZARLAR

Serinin Mindfulness isimli kitabında Karmaşa çağında Mindfulness bölümünde Alison Beard’la yapılmış söyleşi, okuyucuya bu yöntemin merak edilen yanlarını açıklarken; Rasmus Hougaard ve Jacqueline Carter’ın kaleme aldığı Mesaide Mindfulness Uygulamaları isimli makalesi pratik uygulamaları anlaşılır bir dille, basitçe anlatıyor, günlük iş rutininizde mindful olabilmeniz için uygulayabileceğiniz adımlar sunuyor. 

YENİDEN AYAĞA ALKMAK

Daniel Goleman, kitabın Yeniden Ayağa Kalkmak bölümünde zor zamanlardan güçlenerek çıkmanın yollarını anlatıyor. David Brendel ise Mindfulness’ın Riskleri makalesi ile anın farkında olmak için meditasyonun değerini ve hayatında yarattığı büyük değişimi bizlerle paylaşırken, mindfulness trendinin ortaya çıkarabileceği tuzaklara dikkat çekiyor. 

 

Minfulness’ın size sağlayacağı faydalar arasında daha iyi bir performans, yüksek yaratıcılık, derin bir özfarkındalık ve büyüleyici özellik yer alır. 

Artan iç huzuru saymıyoruz bile…

HBR Duygusal Zekâ Serisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar